League of Legends 2014 Sezon sonu ödülleri ve yeni Ustalık Aşaması

lol 2014 sezon

2014 Dereceli Sezonu Ocak’ta başladı. Şimdi ise, Lig Puanı toplama yarışı sona eriyor. 2014 Sezonu 11 Kasım Salı günü, saat 10.01’de kapanacak. Sezon sonu ödülleri ve yeni Ustalık Aşaması hakkında daha geniş bilgi aşağıda.

KARŞINIZDA, USTALIK AŞAMASI

Ustalık Aşaması; Elmas 1’le Şampiyonluk arasında yer alan, yeni ve son derece seçkin bir aşama.

Yeni aşama önce Rusya’da, Bağımsız Devletler Topluluğu’nda ve Türkiye’de, bundan sonraki hafta da AB Batı’da oyun içinde denendikten sonra kalıcı olarak oyuna eklenecek.

3. Sezon’un sonunda, ligin üst aşamalarındaki sıralamanın şeffaflığı konusunda endişeler dile getirildi. Biz de zirveye giden yolu, dereceli oynayan oyuncular için daha anlaşılır kılmak için uğraşmaya başladık. Ustalık aşaması bu endişeleri ve başkalarını gidermek üzere tasarlandı.

Ustalık Aşaması, Şampiyonluk ile aynı Lig Puanı sıralamasını kullanıyor. Terfi serisine Elmas 1’in en üst sırasındayken giren oyuncular, başarılı olurlarsa Ustalık Aşaması’na çıkacaklar. Dikkat; bu aşama oyuna ilk eklendiğinde içinde hiçbir oyuncu bulunmayacak, oyuncular terfi serilerini kazandıkça dolmaya başlayacak. Ustalık Aşaması SSS

ŞAMPİYONLUK AŞAMASI

Şampiyonluk Aşaması’na giriş aralığı artık dönüşümlü olarak 24 saatlik aralıklar şeklinde olacak ve dokunulmazlık süresi olmayacak.

Ustalık Aşaması’nın eklenmesiyle beraber, oyuncuların Şampiyonluk Aşaması’na ulaşma yöntemi değişti. Artık; ilk 200 oyuncu ya da ilk 50 takım arasına girmelerine yetecek kadar Lig Puanı kazanan oyuncu ve takımlara, her 24 saatte bir Şampiyonluk’a çıkma şansı tanınacak. Şampiyonluk’ta olup da puanı artık ilk 200’e girmeye yetmeyen oyuncular Ustalık aşamasına inecek.

TAKIM ÖDÜLLERİ

Yılın ilk aylarında, 5’e 5 ya da 3’e 3 dereceli oyunlara katılan oyuncular için yeni ödüller belirlemiştik.

Dereceli takımların başarılı olabilmesi için bol bol takım çalışması ve işbirliği yapması gerektiğinden, takımca amaçlarına ulaşabilen oyuncuların bu başarılarını ölümsüzleştirmek ve tebrik etmek için özel bir ödül sınıfı ekledik.

3’e 3 Dereceli’de her zafer için 1, 5’e 5 Dereceli ‘de her zafer için 3 puan kazanacaksınız. Bu puanlara hak kazanmak için zaferle sonuçlanan oyunda oynamış olmanız gerekiyor. Örneğin siz tatildeyken takımınız “Leona’nın Cengâverleri” üç oyun kazandıysa, siz o oyunlarda bulunmadığınız için hiçbir puan almayacaksınız. Takım Ödülleri SSS

DERECELİ AŞAMA ÖDÜLLERİ

BRONZ

Sihirdar Simgesi

GÜMÜŞ

Sihirdar Simgesi

Profil Görseli Çerçevesi

Yükleme Ekranı Çerçevesi

ALTIN VE ÜSTÜ

Sihirdar Simgesi

Profil Görseli Çerçevesi

Yükleme Ekranı Çerçevesi

Oyun davetlerinde ve arkadaşlık isteklerinde görüntülenen sezon simgesi

Şanlı Morgana Kostümü

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.