L.A. Noire

L.A. Noire

L.A. Noire

Haberler, ekran görüntüleri, tanıtım videoları, yeniden ekran görüntüleri, ön incelemeler ve incelemeler… L.A. Noire i in bugüne dek o kadar ok haber yapıldı ve yazı yazıldı ki artık herkes yavaş yavaş L.A. Noire haberi görmekten sıkılır hale geldi. Neyse ki oyun birka haftadır piyasada ve hakkında haber yapılacak bir şey kalmadı gibi.

Eh hal böyle olunca biz de bir tam özüm yazalım dedik. Bu yazıyla birlikte, Los Angeles sokakları ger ek kahramanına kavuşacak, bütün davalar beş yıldızla özülecek. Haydi başlıyoruz…

Önemli uyarı: Davaları 5 yıldızla özebilmek i in yalnızca delilleri toplamak ya da doğru soruları sormak yeterli değil. Bunun i in görevler sırasında etrafa verdiğiniz hasara ve yayaların hayatını tehlikeye atmamaya özen göstermeniz gerekiyor.


Bölüm 1 – Patrol Desk görevleri

Bu görevler oyunun "Tutorial" olarak görebileceğimiz öğretici görevleri aslında. Çok basitler ve sizi oyuna iyice ısındırmayı başarıyorlar. Cole Phelps yani kendimizle tanışıyoruz. Ayrıca partnerimiz Ralph Dunn ile birlikte LA sokaklarını ufak su lardan temizleyeceğiz.

Görev 1: Upon ReflectionOlay yeriOlay yerine geldiğinizde, ilk iş olarak gazeteyi okumayı ihmal etmeyin. Gazete yolun sağ tarafında bulunuyor. Dümdüz ileri koşun ve kapıya sı ramış kanı inceleyin. Daha sonra kapıya bakarken solunuzda kalan iki binanın arasındaki bölgeye girin ve hemen üzerinizde bulunan cama bakarken "X" tuşuna basarak silahı bulun. Silahın yansıması camda görünüyor yani silah karşı binanın atısında olmalı.İleriye doğru koşun ve sola dönerek binanın su gider borularından atısına tırmanın. Az önce camdan yansımasını gördüğünüz silah bu atıda merdivenden ıktığınızda solunuzda bulunuyor. Silahı alın ve inceleyin. Üzerinde bulunan seri numarasını görene dek hareket ettirin. Ayrıca bu arada silahtan iki merminin ateş aldığını da görün ve silahı bırakın. Aşağı inin ve partnerinizle konuşarak silah dükkanına gidin.Silah dükkanıDükkanın sahibi size hemen Smith Wesson silahların kayıt defterini verecek. Defteri inceleyin ve silahta yazan seri numarasıyla aynı olan satırı bulup etkileşim tuşuna basın. Silahın sahibinin adresini almış oldunuz. Errol Schroeder'in adresine ve 2 numaralı dairede oturduğunu öğrendik. Arabanıza binin ve Errol'un evine gidin.Errol'un eviErrol'un evine geldiğinizde, Errol partnerinizi yumruk atıp bayıltacak ve sizde Errol'u dövmek zorunda kalacaksınız. Son olarak a ık olan ekmecedeki not defterine bakın ve davayı sonlandırın.

Related posts

Leave a Comment