Kurulum – Oyuna Giriş – Kontroller Rehberi

Kurulum rehberi

Cengiz Han 2 oynayabilmek için ilk olarak oyunu bilgisayarınıza indirip kurmanız gerekmektedir. Oyunu Joygame’ in Cengiz Han 2 sayfasındaki “Oyunu İndir“ bölümünden kurulum yöneticisi ile isterseniz torrent ile indirebilirsiniz.

Kurulum yöneticisini indirdikten sonra çalıştırarak Cengiz Han 2’ yi bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra Cengiz Han 2 kurulum dosyasını otomatik olarak çalışır.

Kurulum penceresi açıldığında sırasıyla ileri masaüstü simgesi oluştur Kur

Son’a tıklayarak kurulum işlemini bitirebilir ve oyuna istediğiniz zaman giriş yapabilirsiniz. Oyuna girdiğinizde kurulum penceresindeki Lisans Sözleşmesini ve Cengiz Han 2 forumlarındaki uyarı ve kuralları kabul etmiş sayılırsınız.

Oyuna giriş

Oyuna giriş yapmak için masaüstünüzdeki Cengiz Han 2 simgesine tıklayınız. Cengiz Han 2 açılış sayfasında bir güncelleme,yama var ise “Oyunu Başlat” butonuna tıkladığınızda otomatik olarak yükleyecektir. Yükleme işleminden sonra direkt oyuna giriş yapabilirsiniz.

Oturum Açma

Joygame kullanıcı adınızı ve parolanızı girerek oyuna girişinizi yapabilirsiniz.

Karakter Seçimi

Yeni karakter oluşturmak için bir karakter ve Irk seçerek, seçtiğiniz karakterin oyunda kullanacağınız karakter adını, yüz tipi, saç tipi ve saç rengi ayarlamalarını yaparak Karakter Oluştur seçeneğine basınız.

Kontroller

Denetimler
Karakteri Fareyi Kullanarak Hareket Ettirme
– Z tuşuna basarak Mouse hareket ettirerek istediğiniz bölgeye gidebilirsiniz.
– Harita üzerinden sol tık ile istediğiniz bölgeye gidebilirsiniz.

Klavye Kısayolları

Klavyeniz üzerinde bulunan kısayol tuşları. W,A,S,D tuşları ile karakterinizi hareket ettirebilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment