Knight Online Yayın Hayatına Son Veriyor!

Knight Online Yayın Hayatına Son Veriyor!

Yılların değişlmeyen oyunu olan Knight Online artık yayın hayatının sonuna geldi. Gamers First Teams yönetimi altında bulunan Knight Online oyunun kapanacağını tüm üyelerine birer mail otarak bildirdi ve oyuncuların her birine diğer Oyun ürünleri i in hediyeler gönderdiler. Knight Online eski yılların en popüler oyunu olmasına rağmen son 3 yıl i erisinde popülaritesini olduk a kaybetmişti bunun sebebi oyunda gruplaşmalar ve oyunun veritabanının sıfırlanmıyor olması ve daha düzinelerce sebeb. Şimdi merak edilen ise Knight Online i in Oyun eşyaları yapıp satan ve hatta ge imini bu oyun üzerinden karşılayanların ne yapacağı ? Öyle görünüyor ki bu işten herkez zararlı ıkacak duruma sadece oyun parası a ısından değil ayrıca Knight online i in kayıt edilmiş binlerce Domaini ve şuan hala kullanılıyor olan binlerce Forumu dahil edebiliriz.

Gamers First Mailinde gelen a ıklamaya göre ;

GamersFirst, Knight Online Servisini sona erdirecektir. Bu iyi bir haber degil. Fakat bunun disinda ne gibi guzel seyler var biliyormusunuz?

Size tesekkur etmek icin, sizlere APB Reloaded ve Fallen Earth oyunlarimizdan hazirladigimiz bircok hediye gonderiyoruz.
Anlışlan ger ekten Knight Online kapanıyor o ki piyasada büyük bir oyuncu yer değişimi olacak ve bir ok insanın binlerce lira zararı olacak.

Related posts

Leave a Comment