Kingdom Online Açılış Tarihi Duyurusu

kingdom online

Değerli Kingdom Online Oyuncuları!

Öncelikle Alfa testlerinde bizlere gösterdiğiniz destek için her birinize ayrı ayrı teşekkür ederiz. Sosyal medya kanalları ve forum sayfamız üzerinden görüyoruz ki oyunun açılmasını en az bizler kadar siz de istiyor ve sabırsızlıkla bekliyorsunuz.
Testler süresince bize iletmiş olduğunuz soru, yorum ve önerilerinizi değerlendirerek Kingdom Online’ı sizlere en iyi şekilde sunabilmek adına yoğun bir şekilde çalışmalarımıza devam etmekteyiz; sizden gelen tüm önerileri bir araya getirdik, isteklerinizi ve oyunda olmadığını düşündüğünüz içerikleri belirledik. Bu doğrultuda, sizlere daha güzel bir oyun ortamı hazırlamak, oyunumuzu zenginleştirmek ve Kingdom Online oyuncularına en iyi hizmeti verebilmek için açılış zamanını ileri bir tarihe aldık.
Önümüzdeki günlerde siz değerli oyuncularımıza yepyeni savaş alanları, birbirinden güzel görev eşyaları, kostümler, beceriler ve çok daha fazlasını sunuyor olacağız.

Peki, Kingdom Online ne zaman açılıyor?

2014 yılı yaz döneminde daha zengin içeriğiyle Kingdom Online’ı sizlere sunmaktan mutluluk duyacağız. Bu süreç içerisinde birbirinden güzel fotoğrafları-videoları, oyun hakkında güncel bilgileri, testleri ve benzeri birçok içeriği sizlerle paylaşmış olacağız.
Bizi takip etmeye devam edin.

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.