Kehanet Online YP Mikro Büyü Taşı

1

Kehanet Online YP Mikro Büyü Taşı

YP Mikro Büyü Taşı Nedir?

Bazen hayatımız bir ka saniyeden ibaret olmamalıdır. Bu yüzden olabildiğince uzun bir hayatın sahibi olmak gerekiyor. Kehanet dünyasında yaşam puanınızı (YP) yükseltmenin bir ok yolu var. Bunlardan biri de YP mikro büyü taşıdır.

Bu eşyayı kullandığınızda YP'niz 500 birim artar.

Resimde de görüldüğü gibi üstte eşyayı kullanmadan önceki YP'miz hemen altında eşyayı kullandıktan sonra 500 birim artan yeni YP'miz görünmektedir.

Nasıl Çalışır?

Nakit dükkandan satın aldığınız YP Mikro Büyü Taşına farenizin sol tuşuna iki kez seri tıklayarak ya da sağ tık yaparak a ılan pencerede "Eşyaları Kullan" se eneğini se erek aktif edebilirsiniz.

Eşyayı Nereden Satın Alabilirim?

YP Mikro Büyü Taşı eşyasını almak i in oyun i erisinde " T " harfine tıklayıp Nakit Dükkana erişiniz. Solda "Büyüleme" Kategorisini se iniz. 7. sayfada YP Mikro Büyü Taşı eşyasına ulaşabilirsiniz.

Eşya Süresi: 1 Saat
Eşya Fiyatı: 481

Yapmanız gerekenler;

Joypara sayfamızdan size uygun ödeme se eneğini se in.
– Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Kehanet Nakit birimine (KHN) evirin.
– Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek Dükkan bölümünü a manız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz KHN ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment