Kehanet Online Taarruz Arama Sistemi

1

Kehanet Online Taarruz Arama Sistemi

Herkese merhaba arkadaşlar, Kehanet Online oyununun sizlere sunmuş olduğu yeniliklerden birini daha bugün sizlere tanıtacağım.

Sistem, arkadaşlarınızla ya da oyun i erisindeki diğer oyuncularla birlikte zindanlara ve savaş alanlarına beraber girmenizi sağlayacak, bu konuda diğer oyunculara ulaşmanızda size ok kolaylık sağlayacaktır. Taarruz arama sisteminde diğer oyuncuların oluşturmuş oldugu Taaruz arama etkinliklerine dahil olabilir ve beraberce kıran kırana mücadelelere katılabilirsiniz.

Sistem nasıl işliyor;

* Öncelikle ekranınızın üst tarafındaki haritanın yanında bulunan "Taarruz Arama" tuşuna basıyorsunuz.

* Karşınıza gelen "Taarruz Arama" penceresinde daha önce kurulmuş olan bütün Taarruz Arama etkinlikleri yer alacaktır. Tek başınıza oynuyorsanız, listedeki diğer gruplara katılabilir ve hemen diğer oyuncuların yanına katılıp, zindanlara doğru yol alabilirsiniz.

* Grup kurmak isteyen oyuncularımız ise "Taarruz Arama" ekranından öncelikle "Grup Modu" se eneğini kullanıp hangi oyun türünde grup kurmak istediklerini belirlemelidirler.

* Oyuncularımız "Grup Modu" se imini yaptıktan sonra, girmek istedikleri zindanı da belirlemeleri gerekmektedir.

* Bu işlemin ardından yapmanız gereken, aradığınız oyuncuların hangi seviyeler arasında olacağını belirlemektir.

* Tüm işlemler bittikten sonra listenin aşağısında bulunan "Ekle" tuşuna basıp, yan yana savaşmak istediğiniz diğer oyuncuların hangi ırk ve hangi meslekten olacaklarını belirlemeye kalıyor.

Grubunuz hazır durumda! Artık ekip arkadaşlarınızla birlikte zindanların altını üstüne getirebilirsiniz!

Kılıcınız keskin, şansınız bol olsun savaş ılar!

Related posts

Leave a Comment