Kehanet Online Sınıf Tecrübesi Vitamini

1

Kehanet Online Sınıf Tecrübesi Vitamini

Sınıf Tecrübesi Vitamini nedir?

Kehanet Online oyununda tecrübe kadar se miş olduğunuz sınıflarınızın da puana ihtiyacı var. Sınıf puanlarınızı daha hızlı kazanmak i in vitamine ihtiyacınız var. Nakit Dükkandan satın alabileceğiniz bu eşya ile %20 daha fazla sınıf puanı tecrübesi kazanırsınız.

Eşyanın 30 ve 7 günlük süreli eşitleri bulunurken, 1-2-4 saatlik de 3 eşidi bulunmaktadır.

Nasıl Çalışır?

Nakit dükkandan satın aldığınız Sınıf Tecrübesi Vitamininizi farenizin sol tuşuna iki kez seri tıklayarak ya da sağ tık yaparak a ılan pencerede "Eşyaları Kullan" se eneğini se erek aktif edebilirsiniz.

Eşyayı Nereden Satın Alabilirim?

Sınıf Tecrübesi Vitamini eşyasını almak i in oyun i erisinde " T " harfine tıklayıp Nakit Dükkana erişiniz. Solda "Büyüleme" Kategorisini se iniz. 5.-6. ve 8. sayfalarda Sınıf Tecrübesi Vitamini eşyalarının eşitlerine ulaşabilirsiniz.

Eşya süresi: 30 Günlük
Eşya Fiyatı : 14364

Eşya süresi: 7 Günlük
Eşya Fiyatı : 11960

Eşya süresi: 4 Saatlik
Eşya Fiyatı : 841

Eşya süresi: 2 Saatlik
Eşya Fiyatı : 481

Eşya süresi: 1 Saatlik
Eşya Fiyatı : 301

Nasıl Satın Alabilirim?

Yapmanız gerekenler;

Joypara sayfamızdan size uygun ödeme se eneğini se in.
– Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Kehanet Nakit birimine (KHN) evirin.
– Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek Dükkan bölümünü a manız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz KHN ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment