Kehanet Online Seyyar Banka (Depolama)

Kehanet Online Seyyar Banka (Depolama)

Seyyar Banka Eşyası nedir?

Hangi bölgede olursanız olun anlık olarak depolamanız gereken bir eşya ya da deponuzdan almanız gereken bir eşya olabilir. Bu konuda Seyyar Banka sizler i in bi ilmiş bir kaftan. Bu eşya ile herkes tarafından depo olarak bilinen bankanız ayağınıza kadar gelir.

Nasıl Çalışır?

Öncelikle Nakit Dükkandan almış olduğunuz Seyyar Banka eşyasına sağ tıklayıp "Eşyaları Kullan" diyoruz.

Karşımıza gelen pencerede sistem bizden Seyyar Banka eşyasını kullanmak isteyip istemediğimizi onaylamamızı isteyecek. Eşyayı kullanmak i in "Tamam" se eneğini se iyoruz.

Karşımıza iki pencere a ılacaktır. Bunlardan biri antamız diğeri ise kullandığımız eşya sayesinde karşımıza ıkan bankamız (depomuz). Depolama işlemi yapmak i in, depolayacağınız eşyayı antanızdan sürükle bırak yöntemiyle deponuza bırakabilirsiniz. Aynı şekilde deponuzdan almak istediğiniz eşyanızı da antanıza alabilirsiniz.

Eşyayı Nereden Satın Alabilirim?

Seyyar Banka eşyasını alabilmeniz i in öncelikle T tuşuna basmanız ya da sağ alt köşede bulunan Dükkan butonuna tıklamanız gerekmektedir. Buradan sol taraftaki menüden Diğer bölümünde 5. sayfaya gelmeniz gerekmektedir.

Eşya Fiyatı : 601
Eşya Miktarı : 5 Adet

Nasıl Satın Alabilirim?

Yapmanız gerekenler;

Joypara sayfamızdan size uygun ödeme se eneğini se in.
– Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Kehanet Nakit birimine (KHN) evirin.
– Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek Dükkan bölümünü a manız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz KHN ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.