Kehanet Online Sağlamlaştıran Büyü Taşı

1

Kehanet Online Sağlamlaştıran Büyü Taşı

Sağlamlaştıran Büyü Taşı Nedir?

Bir savaş ı i in verdiği atak kadar savunması da önemlidir. Eğer ilk darbede ölecek kadar zayıfsanız gücünüzün bir anlamı yoktur. Saldırı gücünüz karşınızdaki düşmana korku verir ama savunmanız sizi ayakta tutar.
Sağlamlaştıran Büyü Taşı eşyası mevcut savunmanızı %10 yükseltmeye yarar. Ayakta kalmanız i in bir nedeniniz var artık.

Resimde de eşyayı kullanmadan önceki defans durum puanlarımızla (solda) ve kullandıktan sonraki defans durum puanlarımız (sağda) arasında artışı görebilirsiniz. Eşya 2 saat boyunca etkisini gösterir.

Nasıl Çalışır?

Nakit dükkandan satın aldığınız Sağlamlaştırma Büyü Taşına farenizin sol tuşuna iki kez seri tıklayarak ya da sağ tık yaparak a ılan pencerede "Eşyaları Kullan" se eneğini se erek aktif edebilirsiniz.

Eşyayı Nereden Satın Alabilirim?

Sağlamlaştırma Büyü Taşı eşyasını almak i in oyun i erisinde " T " harfine tıklayıp Nakit Dükkana erişiniz. Solda "Büyüleme" Kategorisini se iniz. 3. sayfada Sağlamlaştıran Büyü Taşı eşyasına ulaşabilirsiniz.

Eşya Süresi: 2 Saat
Eşya Fiyatı: 601

Yapmanız gerekenler;

Joypara sayfamızdan size uygun ödeme se eneğini se in.
– Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Kehanet Nakit birimine (KHN) evirin.
– Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek Dükkan bölümünü a manız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz KHN ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment