Kehanet Online Mesajlaşma

Kehanet Online Mesajlaşma

Posta Kutusu

Posta Kutusunu kullanarak mesaj veya eşya yollayabilirsiniz. Posta Kutusuna ulaşmak i in şehirlerdeki postacı OOKlerle iletişime ge meniz yeterlidir. Gelen ve Giden kutunuza bu arayüzünden ulaşırsınız.

Mesaj Gönderme

Postacıya giderek a tığınız arayüzden "Mesaj Oluştur" se eneğini se erek mektubunuzu yazabilirsiniz. Mesaj oluşturmak i in şu 4 yolu izleyin:

1.Alıcı ve Konu:Öncelikle Alıcının ismini ve mesajın konusunu girmeniz gerekmektedir

2.İ erik:Bir mesaj en fazla 256 karakter i ermelidir.

3.Ek: Mesajınıza altın veya eşya da ekleyebilirsiniz. Ekler i in fazladan ücret ödersiniz.

4.Onayla ve Gönder: Mesajı onayladıktan sonra "Gönder" tuşuna basarak işlemi sonlandırın.

Fiyatlandırma: Her bir ek i in fazladan 30K altın ödemeniz gerekir. Para göndermek i in, 5000Knın altı i in 10K, ekstra her 5000K i in 5K ödenir.

Gönderilmemiş Mesaj Kutusu: Mesaj gönderdiğinizde, gönderilmemiş mesaj kutunuza not düşer ve gönderilmekte olan mesajlar mesaj hanenizde görülür. Mesajlar alıcılara iletildik e buradaki not sayısı azalır.

Geri Dönen Mesajların Korunma Süresi: Geri dönen mesajlarınız Gönderilmemiş Mesajlar kutusunda 14 gün boyunca saklanır. Ardından silinir.

Mesajların İletilme Süresi: NPC postacılar her zaman meşgul olduğundan, gönderdiğiniz mesajların iletimi bir saat i erisinde tamamlanır.

Gönderilmemiş Mesaj Kutusu Limiti: Gönderilmemiş Mesaj Kutusunda saklanabilecek maksimum mesaj sayısı 30dur. Maksimum sayıya ulaşıldığında, diğer mesajları silmeden mesaj gönderemezsiniz.

Mesaj Alma

Okunmuş ve Okunmamış Mesajlar

Mesaj Saklama Süresi: Alınan mesajlar mesaj kutusunda okunmamış olarak 14 gün boyunca saklanır, ardından otomatik olarak silinir. Silinen mesajlar, eklenti olsun ya da olmasın, sistemde 3 gün tutulduktan sonra tamamen silinir.

Mesaj Silme: Oyuncular "Mesajı Sil" tuşuna tıklayarak bir mesajı silebilir. Ancak i erisinde bir eklenti bulunan bir mesaj, i erisindeki eklenti alınmadan silinemez.

Mesajları Kaydetme: Bir mesajı okurken, "Mesajı Kaydet" tuşuna tıklayarak mesajı bir dosyaya otomatik olarak evirip C:\Program Files\wayi\81keys\game\message konumuna kaydedebilirsiniz.

Yeni Mesaj Uyarısı: Yeni bir mesaj geldiğinde, "Yeni Bir Mesajınız Var!" yazısı mesaj kutusunda görünerek yeni mesaj aldığınızı bildirir.

Mesaj Kutusunun Maksimum Kapasitesi: Mesaj kutusundaki mesaj sayısı 70e ulaşan oyuncular mesaj alamaz ve onlara gönderilen mesajlar gönderen kişilere geri iletilir.

Related posts

Leave a Comment