Kehanet Online Irklar ve Sınıflar Rehberi

Kehanet Online Irklar ve Sınıflar Rehberi


Kehanet Online, JoyGame'in yayımcılığını üstlendiği bir MMORPG. Şu anda oyunun hikayesi ve bazı özellikleri a ıklanmış durumda. Ayrıca ırklar ve sınıflarla ilgili bilgiler de şimdiden gün yüzüne ıktı. Toplamda 5 ırk bulunuyor ve başlangı ta 10 ayrı sınıfta başlanıyor oyuna, daha sonra bu sayı 17'ye yükseliyor. Şimdi bir göz atalım…

İnsanlar

Erkekleri yaklaşık 1 ortalama 70 santim boya sahip, kızları ise ortalama 1 metre 60 santim boya sahip olan insanların erkekleri kızlarına göre daha uzun ve iri yapılı. Bu ırkta oyuna "Fighter" olarak başlıyorsunuz. İlk sınıf se iminde ise yüksek defans seviyesine sahip olan swordsman yada uzun menzillere saldırı yapabilen pikeman olarak devam edebiliyorsunuz.

Vata

Erkekleri genelde 2 metre 20 santime ulaşan boylara sahip olan Wata'larda kızlar ise 1 metre 90 santime ulaşıyor. Wata iri ve gü lü yapıya sahip bir ırk. "Barbarian" olarak oyuna başlayan Watalar gü lü bir "Warrior"'a yada mistik bir "Shaman"'a ge iş yapabiliyorlar.

Luluanta

Erkekleri yaklaşık 90 santim ve kızları ise yaklaşık 80 santime ulaşıyor. Erkeklerinin kulakları direkt olarak yukarıya uzarken, kızların kulakları daha aşşağıya dönük. Boyutlarının kü ük olması onları sevimli gösterebilir ancak büyü kullanabilmeleri

Delfis

Delfis mavi bir deriye, kıvrılmış kulaklara ve balık kuyruğuna benzeyen yüzge lere sahipler. Erkekleri genelde 1 metre 60 santimetreye ve kızları genelde 1 metde 50 santimetreye ulaşıyor. Ömürleri ise 70 ila 80 yıl arasında. Irk suda yaşıyor ve vahşi okyanuslarda hayatta kalmaya alışıyorlar. Yani olduk a hızlı reflekslere sahipler. Yakın savaşlarda başarılı olanDelfis ırkı, ayrıca uzaktanda atışlar yapabiliyorlar.

Related posts

Leave a Comment