Kehanet Online Haftanın Kaplot Ürünleri

1

Kehanet Online Haftanın Kaplot Ürünleri

KAPLOT SİSTEMİNDEN KALDIRILAN ÜRÜNLER

Goblin Hızlandırıcı
Sovero Tacı
– Bisiklet Kıyafeti
– Değer Bi ici Altın Garanti Kartı
– Değer Bi ici Beyaz Garanti Kartı

YENİ EKLENEN KAPLOT ÜRÜNLERİ

– Elit Kurt Dizgini

– Elit Koyun Dizgini;

– Gelişmiş Kurt Dizgini
– Gelişmiş Koyun Dizgini
– Gelişmiş Deniz Atı Dizgini
– Büyük Sovero Tacı

Karakter Kapasite Arttırıcı

Savaş Bisikleti: Savaş esnasında da kullanılabilen zarif sanayi ürünleri kullanışlı, daha hızlı ve derli topludurlar, bu nadide eşyalar alışma yapmak ve canavarları öldürmek i in ve de yaşam sigortası olarak kullanılabilirler!

Goblin hızlandırıcı: Bineklerin Hareket Hızını %10 Goblin üst teknolojisinin kristalleştirilmesi, insanlaştırılmış evrensel hızlandırıcı tüm bineklerin hareket hızını %10 arttırır. (bazı binekler hari )

Bisiklet i Şapkası: Düşmeye karşı sizi korur Hafif ve gü lü, ferah ve rahat geri dönüştürülebilir koruma şapkası. Binerken düşmeye karşı sizi korur.

Bisiklet i Kıyafeti: Savaş bisikleti kullanırken hızınızı arttırabilir Parlak ve rahat spor kıyafetinin ferah ve rahatlatıcı etkisi vardır ve bu etki savaş bisikleti kullanırken hız seviyesini arttırabilir.

Değer Bi ici Altın Kalite Garantisi Kartı: Bu kart ekipmanın tanımlanmasında kullanılabilir, ve tanımlamanın kalitesini garanti eder. Kullandığınız zaman kapsam özelliklerini %50'ye kadar arttırır.

Değer Bi ici Beyaz Kalite Garantisi Kartı: Bu kart ekipmanın tanımlanmasında kullanılabilir ve tanımlamanın kalitesini garanti eder. Kullandığınız zaman kapsam özelliklerini %10a kadar arttırır.

Nadir Çağrı Parşömeni: Büyülü parşömen Baş Düşman seviyesinde büyülü canavarları ağırmak i in rastgele kullanabilirsiniz.

Orta YP İksiri Yüksek oranda simyanın rafine edilmesiyle elde edilen gizli ila 2000 YP yi anında yeniler.

Orta BP iksiri Yüksek oranda simyanın rafine edilmesiyle elde edilen gizli ila 500BP yi anında yeniler.

Büyük YP iksiri: Yüksek oranda simyanın rafine edilmesiyle elde edilen gizli ila 3000YP yi anında yeniler.

Büyük BP Iksiri: Yüksek oranda simyanın rafine edilmesiyle elde edilen gizli ila 750 BP yi anında yeniler.

Sihirli Anahtar Büyücü Enerji Destek Paketi: Tanrı'nın temel anlarını büyünün %30'luk enerji değeri ile doldurun.

Sihirli Anahtar Büyücü Enerji Tankı: Tanrının maksimum enerjisini 14.400 puandan daha üst bir seviyeye ıkarmak i in Anahtar Büyücüsü, dayanıklılığı 2 saattir ve enerji kaynağı ile doludur.

Kü ük Şeytan Ge idi: Yerinizi özgür bir şekilde kaydedebilirsiniz ve bu pası(ge işi) kullanarak istediğiniz zaman oraya gidebilirsiniz.

Süper Hızlı Koşma: Ka ış ve yarış i in hızlı akan su; her biri karakterin hareket hızını %25 arttırır; durumu 10dakika boyunca devam eder 48 saate uzatılabilir.

DNA Mobil Enerji Tankı: DNA usturlabınızın hemen, enerji ile hareketlenmesini sağlar. Temel keder ekirdeğini istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Gü lü Destek Hapı: Saldırı gücünü, savunma, vuruş oranı, ka ınma oranı %10 artar, Maksimum YP'yi 1000, maksimum BP'yi 500 yükseltir; durum 1 saat boyunca devam eder, 48 saate uzatılabilir.

Dükkan Genişletme Hücresi: Dükkan alanları beş oda arttırılmıştır 20 odaya genişletilebilir.

Seyyar Tamir Dükkanı: Ekipman tamiri i in altın harcayarak onarım arayüzünü istediğiniz zaman ağırabilirsiniz.

Seyyar Banka: Anshin Bank hizmetini istediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment