Kehanet Online Güçlendiren Büyü Taşı

1

Kehanet Online Gü lendiren Büyü Taşı

Gü lendiren Büyü Taşı Nedir?

Şanınız gücünüzle orantılı büyür. Ne kadar gü lüyseniz bu topraklarda o kadar ünlü bir kahraman olursunuz. Gü lendirme Büyü Taşını kullanarak gücünüzü %10 arttırabilirsiniz. Kahramanlar gü leriyle kutsanmıştır.

Resimde de eşyayı kullanmadan önceki saldırı durum puanlarımızla (solda) ve kullandıktan sonraki saldırı durum puanlarımız (sağda) arasında artışı görebilirsiniz. Eşya 2 saat boyunca etkisini gösterir.

Nasıl Çalışır?

Nakit dükkandan satın aldığınız Gü lendirme Büyü Taşına farenizin sol tuşuna iki kez seri tıklayarak ya da sağ tık yaparak a ılan pencerede "Eşyaları Kullan" se eneğini se erek aktif edebilirsiniz.

Eşyayı Nereden Satın Alabilirim?

Gü lendirme Büyü Taşı eşyasını almak i in oyun i erisinde " T " harfine tıklayıp Nakit Dükkana erişiniz. Solda "Büyüleme" Kategorisini se iniz. 3. sayfada Gü lendiren Büyü Taşı eşyasına ulaşabilirsiniz.

Eşya Süresi: 2 Saat
Eşya Fiyatı: 601

Yapmanız gerekenler;

Joypara sayfamızdan size uygun ödeme se eneğini se in.
– Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Kehanet Nakit birimine (KHN) evirin.
– Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek Dükkan bölümünü a manız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz KHN ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment