Kehanet Online Gizli Maden (Kadim Maden 1.-2.-3. Bölge)

Kehanet Online Gizli Maden (Kadim Maden 1.-2.-3. Bölge)

Gizli Maden
Kadim Maden 1. Bölge, Kadim Maden 2. Bölge, Kadim Maden 3. Bölge

Sevgili Kehanet Oyuncuları,

Bu başlıkta Gizli Maden ve bu madene bağlı olan 3 gü lü bölgeyi size tanıtacağız. Gizli maden i erisinde sizleri Goblin canavarları ağırlıkta olmak üzere Yeraltı Kumu Canavarları ve Taş Goblinler bekliyor.

Zindanların diğer bölgelere istinaden en büyük farkı burada bulunan canavarlar bir önceki bölgelerdekinden daha gü lü ve dayanıklılar.

Gizli Maden'e girdiğiniz an sizi 38-40-40-44 seviye canavarlar karşılayacaktır. Bu nedenle bu madenlerde hayatta kalabilmek i in en az 40-44 seviyeye sahip olmanız gerekmektedir. Asla ama asla bu zindanlara tek başınıza girmeyin.

Gizli Madenden diğer bölgelere ge erken sizi ilk Kadim Maden 1. Bölge karşılayacak. Burada 40-44 seviye canavarlar sizleri yenilgiye uğratmak i in Gizli Madene göre biraz daha zorlayacaktır.
Özel canavar statüsünde yer alan zindan canavarları gü leriyle ve dayanıklılıklarıyla sizleri şaşırtabilir. Oysa daha 2 kat yukarıya baş düşmanların yanına ıkmadık bile.

Kadim Maden 2. Bölgede yine canavar gruplarının alt seviyesi 40 üst seviyesi 45-46 olarak karşımıza ıkmaktadır. Vahşilikleri daha da artan bu canavarlar eğer sizi hedef almışlarsa kurtulmanız ok zor.

Hala hayatta kalmışsanız Kadim Maden 3. Bölgeye ulaşmışsınız demektir. Oyun i erisinde " M " tuşuna basarak haritanızın sağında 2 adet kırmızı işaret göreceksiniz. Sizi bekleyen gü lü düşmanlarınıza ulaşmak i in oraya gitmeniz gerekiyor.

Related posts

Leave a Comment