Kehanet Online Enerji Veren Büyü Taşı

1

Kehanet Online Enerji Veren Büyü Taşı

Enerji Veren Büyü Taşı Nedir?

Saldırı altındayken size yapılan her hasar hareketinde zarar mı görüyorsunuz? Ka amıyor musunuz? Gelen 5 giden 10 hasar mı veriyor. "Bir kere de ıskala be düşmanlıkta bir yere kadar mı" diyorsunuz? Enerji veren büyü taşı ka ınma oranınızı %10 arttırır. Gelen 5 belki hasar verir ama giden 10 olmaz. Düşman artık "Vuruyorum vuruyorum ama 1 kere hasar zor veriyorum" demeye başlayacak.

Resimde de eşyayı kullanmadan önceki ka ınma durum puanlarımızla (solda) ve kullandıktan sonraki ka ınma durum puanlarımız (sağda) arasında artışı görebilirsiniz. Eşya 2 saat boyunca etkisini gösterir.

Nasıl Çalışır?

Nakit dükkandan satın aldığınız Sağlamlaştırma Büyü Taşına farenizin sol tuşuna iki kez seri tıklayarak ya da sağ tık yaparak a ılan pencerede "Eşyaları Kullan" se eneğini se erek aktif edebilirsiniz.

Eşyayı Nereden Satın Alabilirim?

Enerji Veren Büyü Taşı eşyasını almak i in oyun i erisinde " T " harfine tıklayıp Nakit Dükkana erişiniz. Solda "Büyüleme" kategorisini se iniz. 4. sayfada Enerji Veren Büyü Taşı eşyasına ulaşabilirsiniz.

Eşya Süresi: 2 Saat
Eşya Fiyatı: 601
Eşya Adedi: 5 Adet

Yapmanız gerekenler;

Joypara sayfamızdan size uygun ödeme se eneğini se in.
– Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Kehanet Nakit birimine (KHN) evirin.
– Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek Dükkan bölümünü a manız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz KHN ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment