Kehanet Online Büyüleme İksiri

Kehanet Online Büyüleme İksiri

Büyüleme İksiri Nedir?

Eşyalarınıza biraz gizem katmaya ne dersiniz? Savaş ının en büyük dostu tabii ki zırhı ve silahıdır. Bu iki dost ne denli kırılmaz ve gü lü olursa o denli yenilgi sizlerden uzak olur. Büyüleme iksiri tam bu noktada sizlerin yardımına koşuyor.

Fantastik dünyanın vazge ilmezi olan gizemli gü lerle eşyalarınızı büyüleyebilir, onlara hayat verebilir, hatta onları birer zırh ya da silah yapmaktan daha öte bir hale getirebilirsiniz.

Nasıl Çalışır?

Büyüleme iksiri silahlarınızı ya da zırhlarınızı büyülerken kullanacağınız bir malzemedir. Büyüleme işleminde bir ok malzemeye ihtiya duyacaksınız fakat bu eşya büyülemenin anahtarıdır. Büyüleme iksiriyle eşyalarınızı büyüleyebilirsiniz.

Resimde de gördüğünüz gibi büyüleme sırasında birden fazla malzemeye ihtiyacınız vardır. Büyüleme sırasında 2. aşama bölümünde büyüleme özelliklerinizi se ebilirsiniz.

Kehanet Online dünyasında büyüleme hakkında hazırlanan rehberi izleyebilirsiniz.

Eşyayı Nereden Satın Alabilirim?

Büyüleme İksiri eşyasını alabilmeniz i in öncelikle T tuşuna basmanız ya da sağ alt köşede bulunan Dükkan butonuna tıklamanız gerekmektedir. Buradan sol taraftaki menüden Büyüleme bölümüne giriş yapıp eşyanızı satın alabilirsiniz.

Eşya Fiyatı : 4500
Eşya Miktarı : 5 Adet

Nasıl Satın Alabilirim?

Yapmanız gerekenler;

Joypara sayfamızdan size uygun ödeme se eneğini se in.
– Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Kehanet Nakit birimine (KHN) evirin.
– Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek Dükkan bölümünü a manız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz KHN ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment