Kehanet Online Andiyar Köyü 1-10 Seviye

Kehanet Online Andiyar Köyü 1-10 Seviye

Andiyar Köyü

Andiyar Köyü, Kehanet dünyası i erisindeki ilk başlangı noktanız olarak ge er. Bu bölgede oyuncular 1-10 seviye arası görevler ile Kehanet dünyasındaki ilk maceralarına adım atarlar.

Andiyar Köyünde her ırkın hikayeye uygun bir başlama bölgesi bulunur. Irklar aynı köy i erisinde farklı bölgelerde doğarlar.

Bölge i erisinde Hizmetkar Satıcı Eby ile konuşarak, oyuncular ilk hizmetkarlarını bu bölgeden alabilir. Ayrıca oyuncular bu bölgede aramış oldukları tüccarları bulabilir ve alım-satım işlemlerini ger ekleştirebilirler.

Tüm Kehanet maceranız boyunca size görev ve sistemlerde yardımcı olacak Meleklerimiz ile Andiyar köyü i erisinde tanışabilirsiniz.

Bölge i erisinde Binek Ustası Kast ile konuşarak "Biniş Eğitimi Kitap ıgı" adlı eşyaya ulaşabilirsiniz. Aynı bölgede bulunan Depo Müdürü Irwin ile de karakterinizin sahip olduğu Depo bölümüne ulaşmanız mümkün.

Postacı Guguk ile konuşarak size gelen postaları kontrol edebilirsiniz. Ayrıca Eğitmen Michelle ile konuşarak, oyun hakkındaki tüm bilgileri de öğrenebilirsiniz.

Andiyar Köyünden Görüntüler

Related posts

Leave a Comment