Kehanet Online Anahtar Sistemi

1

Kehanet Online Anahtar Sistemi

Tanrı Anahtarı Elde Etme


Tanrı Anahtarı, Melek Gaia'nın cesur savaş ılara sunduğu özel bir lütuftur. Alfred'in görevlerinden kazanılan Kutsal Anahtar Kalıntılarını toplayarak elde edilebilir. Topladığınız her 5 kutsal anahtar par ası bir adet Tanrı Anahtarını oluşturur.


8'i Element, 10'u da Yetenek Anahtarı olmak üzere toplamda 18 adet Tanrı Anahtarı bulunmaktadır. Bu anahtarlar tek başına bir işe yaramaz. Element ile Yetenek Anahtarları birleştirilerek kutsal anahtarların özelliklerini ortaya ıkarabilirsiniz.

Tanrı Anahtarını EtkinleştirmeTanrı Anahtarını etkinleştirebilmek i in önce Seviye 15 olmanız, ardından Melek Gaia'dan aldığınız kutsal anahtar görevini yapmanız gerekmektedir.


Aşağıdaki bölmeden veya kısayol olarak K tuşuna basarak bu özelliğe ulaşabilirsiniz.

Kutsal Anahtarı AyrıştırmaKü ük Melek- Gaia'nın yardımıyla bir kutsal anahtarı, element ve yetenek anahtarlarına ayrıştırabilirsiniz. Bunun sonucunda yine Gaia'ya biraz K altını vermeniz gerekir.

Kutsal Anahtarın TamiriKutsal anahtar birleşiminin başarısız olma olasılığı vardır. Bu durumda, Kü ük Melek-Gaia, kutsal anahtarınızın işlevlerini geri almanızda yardımcı olacaktır.

Tanrı Anahtarının Seviyesini Yükseltme


Tanrı Anahtarınızın seviyesini yükseltmek ok kolaydır. İlk olarak, oyuncuların bir "boş TP anahtarı" almaları gerekir. Daha sonra, antanızı a ıp, karakterin var olan TP değerini anahtara ekleyebilirsiniz. Karakterinizin yeterli TP değerine sahip olduğundan emin olun.


Bir TP anahtarı alın ve tecrübe değerinizi ekleyin, Tanrı Anahtarının arayüzünü a ın, Tanrı Anahtarı birleştirme arayüzüne girmek i in en sağ köşedeki "birleştir" tuşuna basın. Seviyesini arttırmak istediğiniz kutsal anahtarı se in, antanızdan TP anahtarını ıkarın ve onu boş olan birleştirme bölümüne koyun, tecrübe değerinizi birleştirmek ve kademeli olarak anahtarınızın seviyesini arttırmak i in "birleştir" tuşuna basın.

Related posts

Leave a Comment