Kayıp Çağ ile Dünyayı Kurtarın!

kayip_cag

Türkiye’nin 1 numaralı oyun portalı Joygame’in  %100 Türkçe ve ücretsiz olan yepyeni mobil oyunu Kayıp Çağ ile yeni Dünya’yı kurtarmaya hazır mısın?

Dünya’daki tüm insanlar aniden ortadan kayboldu… Bu gizemli olayın ardındaki sırları ancak sen çözebilirsin. Tarihin ünlü karakterlerinin hayaletleri sana bu gizemli yolculukta yardımcı olmak için geri döndüler. Dünyanın dört bir yanında, birbirinden ilginç mekânları ziyaret et, gizlenmiş nesneleri bul ve insanlığın kaybolmasının ardındaki gizemi keşfet.

Rahat bir Paris kafesindeki güneşli bir günü hayal edin. İnsanlar sokakta geziniyor, kahve içiyor ve gülüyor… Aniden parlak bir ışık çaktı ve dünya üzerindeki tüm insanlar bir anda kayboldu. Etrafta terk edilmiş evler ve boş sokaklardan başka bir şey yok. Peki, gerçekte ne oldu, insanlar nereye gittiler? Bu gizemi çözüp dünyayı kurtarmak senin elinde…

 Kayıp Çağ’ı  hemen indirmek için tıklayın:

 http://www.joygame.com/mobil-oyunlar/kayip-cag

Related posts

2 Thoughts to “Kayıp Çağ ile Dünyayı Kurtarın!”

  1. Desert Operations başarılı browser tabanlı indirme gerektirmeyen güzel zamanlar geçirebileceğiniz bir oyun herkese tavsiye ederim. Deneyin pişman olmazsınız.

    http://www.joygame.com/desert-operations/

  2. Serhat

    Severek oynadığım ve beğendiğim bir oyun gizli nesneleri bulma oyunu kısacası boş zamanlarımı tamamlayıcısı diyebilirim çok güzel cidden sizde hemen indirin ve oynayın :)

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.