Kara Taht’ta Yenilikler Bitmiyor!

kara taht

Dünyanın birlik savaşı içeren ilk MMORPG oyunu Kara Taht’ta yenilikler bitmiyor. Kara Taht Ekibi oyunculardan gelen geri dönüşler üzerine 1024×768 çözünürlüğü ile ilgili testlere başladı. Testler olumlu geçerse 1024×768 çözünürlüğü Şubat ayı içerisinde oyuna eklenecek.

Kara Taht’ta test edilen bir diğer konu da oyun motoru optimizasyonu. Sistem özellikleri çok yüksek olmayan oyuncuların daha keyifli ve akıcı bir şekilde oyunu oynayabilmesi için çalışan Kara Taht ekibi, yine Şubat ayı içerisinde bu testlerin sonuçlarını oyuncularıyla paylaşmayı planlıyor.

Kara Taht oyuncularını bu hafta bambaşka bir etkinlik bekliyor. Resmi site üzerinde detaylarına ulaşabileceğiniz bu etkinliğe göre oyunculara bir hafta içerisinde tamamlamaları için bir görev listesi sunuldu. Listedeki her bir görevi tamamlayan oyuncular görev başına 1 adet Küçük Geliştirme Kutusu, tüm görevleri tamamlayan oyuncular ise fazladan 1 adet Küçük Geliştirme Kutusunun sahibi olacak.

Kara Taht Ekibi yakında Kara Taht Güncesi ile oyuncularla buluşacak. Ekip, önümüzdeki hafta içerisinde yayına alınacak olan blogda testlerdeki deneyimlerini, Kara Taht ile ilgili ipuçlarını ve daha fazlasını oyuncularla paylaşacak.

Strateji ve MMORPG’yi birleştiren Kara Taht sizi savaşa çağırıyor. Oyunla ilgili detaylı bilgi ve son haberler için oyunun resmi sitesi www.karataht.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.