Kara Taht’ta Yeni Yama “Cehennem Geçidi”

Kara Taht’ta Yeni Yama “Cehennem Geçidi”

kara-taht-cehennem

Cehennemin kapıları aralanıyor. Strateji ve MMORPG’yi harmanlayan Kara Taht’a yarın yeni güncelleme geliyor.  Yeni yama ile Kara Taht’a yeni bir zindan, yeni baş düşmanlar, partiye karşı yaratıklar ve daha pek çok içerik ekleniyor.

Kara Taht oyuncuları, yeni yama ile Megiddo Cehennem Geçidi’nin derinliklerine doğru bir yolculuğa çıkacak. Cehennem Geçidi zindanında iki farklı kat, yeni baş düşmanlar, A ve B seviye eşyalar oyuncuları bekliyor olacak. Oyuncular burada hem yaratıklara hem de zamana karşı mücadele verecekler çünkü Cehennem Geçidi Zindanı’nda en fazla 120 dakika kalınabilecek.

Yeni yama ile gelen bir diğer içerik alanlarda parti ile karşılaşılabilecek baş düşmanlar. Kara Taht’taki diğer yaratıklardan daha güçlü olan bu baş düşmanlar 4 farklı seviye aralığında olacak.  Yeni yamada oyuncuları bekleyen bir diğer sürpriz ise seviye üst sınırının 45’e yükseltilmesi.

Kara Taht’a gelecek yeni güncelleme ile ilgili tüm detaylar ve etkinlikleri oyunun resmi sitesi olan www.karataht.com ‘da bulabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.