Kara Taht’ta Etkinlikler Bitmiyor!

kara-taht-mmorpg-bülten-2

Strateji ve MMORPG’yi harmanlayan Kara Taht’ta bu hafta sonu kampanya ve etkinliklerle dolu.

Kara Taht’ta bu hafta sonu harcama yapan oyuncular, toplam harcama miktarlarına göre hediye paketleri kazanacaklar. Ancak Kara Taht Ekibi’nin bir sürprizi var; 50000 JP ve üzeri tutarlarda alışveriş yapan oyuncular, armağanlarını Kara Taht resmi sitesinde bulunan formunda sunulan seçenekler arasından kendileri belirleyebilecekler.

Kara Taht Ekibi, oyunculara hediyeler kazanabilecekleri etkinlikler sunmaya devam ediyor. Bir yandan hafta başında başlayan Küçük Geliştirme Kutusu ödüllü Quillad’ın Emirleri etkinliği devam ederken diğer yandan ekip oyunculara yeni bir etkinlik daha sunuyor. Oyuncuların girişine izin verilmeyen Kukalcan’ın Sığınağı isimli harita bu etkinlik için kaydolan Kızıl Kalkan ve Mavi Mızrak oyuncularına açık olacak ve bir arena savaşı yapılacak. Kazanan tarafın son hayatta kalanlarının 30 günlük Morgan bineği kazanacağı bu karşılaşmaya kaydolmak için oyunun resmi sitesinde bulunan formu doldurmalısınız.

Dünyanın birlik savaşı içeren ilk MMORPG oyunu Kara Taht sizi savaşa çağırıyor. Oyunla ilgili detaylı bilgi ve son haberler için oyunun resmi sitesi www.karataht.com ‘u ziyaret edebilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.