Kara Taht’ta Cehennemin Kapıları Aralanıyor

Kara Taht’ta Cehennemin Kapıları Aralanıyor

kara-taht-bülten

Strateji ve MMORPG’yi harmanlayan Kara Taht’ta yeni yama ile bir çok içerik oyuna eklenecek, savaş meydanları daha da kızışacak.

Megiddo Cehennem Geçidi Zindanları yeni yama ile oyuna dahil oluyor.  Cehennem Geçidi zindanında görevleri tamamlamak için en fazla 120 dakika kalınabiliyor. İki kattan oluşan zindanda oyuncular hem yaratıklara karşı hem de zamana karşı yarışacaklar. Zindandaki yaratıklardan A ve B seviyelerindeki eşyalar elde edilebilecek.

Yeni yamayla gelen içeriklerden bir diğeri de açık dünyada savaşılacak baş düşmanlar. Bu baş düşmanlar Kara Taht’ta bulunan diğer yaratıklardan çok daha güçlü. Bu nedenle oyuncular bir parti kurarak saldırmalılar. Farklı seviye aralıklarına göre farklı baş düşmanlar Kara Taht’ta oyuncuları bekliyor olacak. Açık alanda karşılaşabileceğiniz baş düşmanların listesini oyunun resmi sitesi www.karataht.com ‘da bulabilirsiniz.

Seviye üst sınırının 45’e yükseltildiği yama 14 Ocak’ta yayında olacak. Kara Taht ile ilgili gelişmeleri kaçırmamak için oyunun Facebook sayfasını takip edebilirsiniz: www.facebook.com/KaraTahtJoygame

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.