Xbox’ın ilk orijinal yayınları açıklandı

Xbox’ın ilk orijinal yayınları açıklandı

Xbox’ın ilk orijinal yayınları açıklandı Microsoft’un Dijital Medya Başkanı Nancy Tellem, Xbox’ın ilk orijinal programlarını açıkladı. Variety’nin yaptığı habere göre Tellem, Netflix veya Amazon olmadıklarını, tamamen başka türde bir yayın programı hazırladıklarını ifade etti. Tellem, çok farklı bir çizgi izleyeceklerini ifade ederken, Mayıs ayında Xbox One için Steven Spielberg’ün yapımcılığını yaptığı bir Halo projesi geleceğini açıkladı. Bunun yanında “Every Street United” isimli bir futbol realite şovu planladıklarını söyleyen Tellem, orijinal içeriklere devam edeceklerinin altını çizdi.

Read More

Grand Theft Auto V – XBOX360 – Full Torrent İndir – Download

Grand Theft Auto V – XBOX360 – Full Torrent İndir – Download

Grand Theft Auto V – XBOX360 – Full Torrent İndir – Download   Grand Theft Auto V – XBOX360 – Full Torrent İndir – Download Platform: XBOX360 Boyut: 16 GB Tür: Aksiyon Dil: İngilizce Minimum: – Önerilen: – TORRENT

Read More

Dishonored: GotY Sürümü Resmileşti

Dishonored: GotY Sürümü Resmileşti

Dishonored: GotY Sürümü Resmileşti Avustralya sınıflandırma listelerinde görünen Dishonored: Game of the Year Edition sonunda resmi şekilde duyuruldu. Bu sürüm Avrupa’da 11 Ekim‘de satışa çıkacak.      Paket içerisinde Dishonored’ın DLC’leri yani Dunwall City Trials, The Knife of Dunwall, The Brigmore Witches and Void Walker’s Arsenalbulunacak. Game of the Year paketi için belirlenen fiyat ise PlayStation 3 ve Xbox 360 için 40$; PC’ler için ise 30$. Aşağıda bu sürümün kutu tasarımını görebilirsiniz.

Read More