Joypara ve Hanlık Parası

Joypara ve Hanlık Parası

Joypara nedir?

Hanlık Parası nedir?

Joypara nasıl yüklenir?

Yüklenen Joypara nasıl Hanlık Parasına evrilir?Joypara Nedir?

JoyPara, Joygame oyunlarında kullanılan ve nakit ile satılan malzemeleri almanız i in genel bir yoldur.Bilindiği üzere oyunların hepsi tek bir Joygame hesabıyla entegre şekilde alışmaktadır. Bu nedenle her oyun i in farklı farklı para yüklemektense sadece JOYPARA yükleyerek tüm oyunlarda nakit avantajı kazanabilirsiniz.Hanlık Parası Nedir?

Hanlık Parası, JoyPara takası ile Cengiz Han 2 oyunu nakit eşya pazarında (J) kullanılacak para birimidir.Hanlık Parası ile oyun i erisinde (J) harfi ile pazara ulaşabilir, pazarda bulunan eşyaları kullanarak diğer oyunculardan bir adım öne ge ebilirsiniz.Joypara Nasıl Yüklenir?

Öncelikle Cengiz Han 2 sayfasında kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yapmanız gerekmektedir.


Oyuna giriş yaptığınız hesap ile giriş yaptıktan sonra(1), sol tarafta bulunan JoyPara Yükle resmine tıklıyoruz.(2)


"Joypara Yükle" resmine tıkladıktan sonra "bill.joygame.com" adresine yönlendirileceksiniz. Bu sayfada 1. adım olan "JoyPara Yükle" bölümüne tıklıyoruz.


A ılan sayfada kendinize uygun ödeme tipini se meniz gerekmektedir.E-Pin: E-Pin bir elektronik şifredir. PTT Banka Havalesi, ATM kartsız işlem, Gittigidiyor.com, Faturamatik ve Satışmatik Bayileri, Real Hipermarket GameSultan DVD, Multipaynet ve üye internet kafelerden E-pin alabilirsiniz.Direkt Kredi Kartı: Kredi Kartı se eneğini se tikten sonra yapmanız gereken satın almak istediğiniz JP miktarını se mek ve a ılan pencerede kredi kartı bilgilerinizi doldurmak.Click buy: Kredi/Banka kartı, evrimi i banka transferi, nakit ödeme ve nakit fonu en kolay ve güvenli ödeme şekilleridir.ClickandBuy, internetten risksiz alışveriş yapma şansı tanıyan evrimi i bir cüzdandır.Mobil Ödeme: Mobil Ödeme sistemi ile tek bir Cep Telefonu mesajıyla kolayca E-Pin alabilirsiniz.SponsorPay: Ücretsiz JP kazanmanın en kolay yolu. Sistemde yer alan tekliflerden; üye olma, anket doldurma, ürün satın alma gibi firma işlemlerini tamamladıktan sonra işlem karşılığı belirlenen Joypara, hesabınıza yüklenmektedir.Matomy: Ücretsiz JP kazanmanın en kolay yolu. Sistemde yer alan tekliflerden; üye olma, anket doldurma, ürün satın alma gibi firma işlemlerini tamamladıktan sonra işlem karşılığı belirlenen Joypara, hesabınıza yüklenmektedir.Yüklenen Joypara nasıl Hanlık Parasına evrilir?Yukarıdaki yükleme işlemini yaptıktan sonra görüntüde (1) olan yerde JoyPara miktarınız yazacaktır. Sonrasında ana sayfada bulunan "Oyun İ i Nakite Çevir(2)" veya (3) "Cüzdanım" bölümünde "JP'leri Çevir" bölümüne tıklayarak, Cengiz Han 2 Hanlık Parası bölümünde evirinizi yapabilirsiniz.


Çeviri yapıldıktan sonra, hangi karakter ile Hanlık Parasını kullanmak istiyorsanız o karakterin (J) Nakit Pazarına girerek, "HP Al" butonuna basmanız gerekmektedir. Aşadağıdaki ekran görüntülerinde görüldüğü üzere istediğiniz miktarda üzerinize alabilirsiniz.

Bu işlemleri tamamladıktan sonra oyun i inden istediğiniz eşyayı alabilirsiniz.Hanlık Parası Birimleri:1.000 JoyPara = 10.000 Bakır Hanlık Parası = 10 Gümüş Hanlık Parası
10.000 JoyPara = 100.000 Bakır Hanlık Parası = 100 Gümüş Hanlık Parası
20.000 JoyPara = 200.000 Bakır Hanlık Parası = 200 Gümüş Hanlık Parası
30.000 JoyPara = 300.000 Bakır Hanlık Parası = 300 Gümüş Hanlık Parası
50.000 JoyPara = 500.000 Bakır Hanlık Parası = 500 Gümüş Hanlık Parası
80.000 JoyPara = 800.000 Bakır Hanlık Parası = 800 Gümüş Hanlık Parası
100.000 JoyPara = 1.000.000 Bakır Hanlık Parası = 1.000 Gümüş Hanlık Parası = 1 Altın Hanlık Parası

Related posts

Leave a Comment