Hızlı yedekle daha da hızlı kurtar!

Hızlı yedekle daha da hızlı kurtar!

Sunucular, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar i in sınıfının en iyi yedekleme, felaket kurtarma ve sistem taşıma özümlerini üreten ve Türkiye’de Stratus Bilişim Sistemleri tarafından temsil edilen StorageCraft, ShadowControl 5 ve ShadowProtect 4.2 sürümlerini duyurdu.

Yeni yönetim aracı, kullanıcılar i in daha fazla esneklik ve kontrol sağlıyor.

Her iki ürün de artık kullanıcıların birinci sınıf bir yedekleme yazılımını Türk e olarak kullanmalarına olanak veriyor. ShadowControl ImageManager ShadowProtect ile oluşturulan yedek imaj dosyalarının otomatik yönetimini sağlayarak kullanıcıların fiziksel ve sanal yedeklerinin her zaman güvende olmalarını sağlıyor.

ImageManager ile gelen ara lar, yedek dosyalarının buluta kopyalanmasını veya henüz bir felaket ger ekleşmeden önce sanal makineye dönüştürülmesini sağlıyor. ShadowProtect ile alınan yedek imajları otomatik olarak kontrol eden, yöneten ve birleştiren ImageManager’ın yeni özellikleri ise şöyle sıralanıyor:

• ShadowStream™. yedek imajların buluta kopyalanmasını geleneksel yöntemlere göre beş kat daha hızlı ger ekleştirerek bant genişliğinden tasarruf sağlar.

• IntelligentFTP™ yedek imajlarınızı yerel ağınıza veya buluttaki bir ftp sunucuya kopyalar.

• HeadStart Restore® yedek imajlarını sanal makine olarak saklayarak kurtarma zamanınızı tahmin edemeyeceğiniz kadar kısaltır.

Bunlara ek olarak ShadowControl ImageManager mevcut ShadowProtect kullanıcıları i in ücretsiz ara lar sunuyor. Yedek imajları tekrar tekrar doğrulayabilir ve yedek zincirinizin bir bütün olduğundan emin olabilirsiniz. İmaj dosyaları otomatik olarak bütünleştirerek depolama alanından tasarruf etmenizi sağlar. E-posta bildirimleri ile yedek imajların durumundan her an haberdar olabilirsiniz.

ShadowProtect v4.2 indirilebilir durumda

StorageCraft’ın ödüllü yedekleme ve felaket kurtarma yazılımı olan ShadowProtect’in yeni sürümü de yayınlandı. ShadowProtect 4.2 sürümü ile kullanıcılar, Türk e arayüze kavuşuyor. Ayrıca tüm platformlar i in (sunucu, masaüstü, dizüstü, sanal vs.) tek bir kurulum dosyası yeterli olacak.

Related posts

Leave a Comment