Güncellenen Sihirdar Vadisi açık betaya geliyor!

yeni_sihirdar_vadisi

Güncellenen Sihirdar Vadisi yaklaşık altı aydır kapalı beta ortamı PBE’de kısık ateşte pişmekteydi. Bu esnada sizlerden gelen geri bildirimleri değerlendirerek tuzunu biberini tutturmaya uğraştık. Çalışmalarımız tamamlanmış değil elbette, rötuşlar yapmaya ve en uygun hale gelmesi için ayarlamaya devam edeceğiz. Bununla birlikte, şu an geldiğimiz nokta bizler için oldukça tatmin edici. Bu yüzden kısa bir süre sonra bir sonraki aşamaya geçeceğiz: açık beta! Sezon 2014 resmi olarak tamamlanır tamamlanmaz, sunucu dengesini göz önüne alarak, güncellenen haritayı sezon öncesi dönem boyunca aşamalı olarak güncel sürüme çıkartacağız. Çıkış planımız şimdilik şöyle:

  • 1. Aşama: Takım Kurucu ve Giriş Seviyesi Botlu oyunlar
  • 2. Aşama: Tüm normal modlar, özel oyunlar ve diğer bütün bot modları
  • 3. Aşama: Dereceli

Bu çıkış sürecinin bir kaç haftaya yayılacağını tahmin ediyoruz, hata görülmesi veya sunucu dengesinde sorunlar yaşanması halinde aşamalarda gecikme yaşanabilir. Elbette, biz de en az sizler kadar hızlı bir şekilde çıkmasını istiyoruz ama görünümünün tost makinesi dostu olduğundan ve sunucularımızı Lee Sin tekmesiyle karanlığa yollamayacağından emin olmamız lazım.

Son olarak, bu çıkış süreci teknik olarak betanın devamı olsa da (şu anki Sihirdar Vadisi’ni de güncellemeye devam edeceğiz, örneğin önümüzdeki bir iki yama çeşitli değişiklik ve yenilikler görmeye hazırlıklı olun!), güncellenen Sihirdar Vadisi eninde sonunda eski olanının yerine geçecek, yani mevcut Vadi’de oynamak için ayrı sıralar olmayacak. Bu sayede, tüm imkânlarımızı güncellenen Sihirdar Vadisi’ni iyileştirmek üzere seferber edebileceğiz ve ekibin dikkatini, yakında başlayacak olan sezon öncesi dönem değişikliklerini iki ayrı haritada birden gerçekleştirmek için dağıtmak durumunda kalmayacağız.

Bu güncelleme için ter döken ekibimiz adına, geri bildiriminiz için tüm içtenliğimizle teşekkür ediyoruz! Sihirdar Vadisi’nin güncellenen koridorlarında karşılaşmak için sabırsızlanıyoruz!

Riot Aeon

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.