GTA V’in Kapak Görseli Ortaya Çıktı!

GTA V’in Kapak Görseli Ortaya Çıktı!

gta-5-kapak-resmi

Grand Theft Auto V’i heyecanla beklerken, Rockstar’ın yayınladığı görsellerle biraz olsun oyalanabiliyoruz. Yeni yayınlanan GTA V kapak tasarımı bir yandan bizi heyecanlandırırken bir yandan da “yine mi Rockstar?” dedirtti. Tamam, kabul, GTA serisi ile artık özdeşleşti bu tür kapak tasarımı. Ancak sizce de artık biraz ince ayar gerekmiyor mu?

Kapakla ilgili ilk dikkatinizi çekecek unsur, üçüncü oyundan beri sol üst köşede duran helikopter olacaktır. Yine oyunda yer almayacak kadın karakter, kendine sol tarafta yer buluyor. Oyundaki karakterler, bilimum araç ve silah da yeni oyunun kapak tasarımında eksik kalmıyorlar. Son olarak, her zaman olduğu gibi oyunun logosu hepsinin ortasında bulunuyor. Yine de Rockstar’ın, GTA IV’ten sonra kapağa bir uçak koymasını da beklerdim.

Bu tarz kapaklar GTA serisine gerçekten çok yakışsa da, nostaljik nedenlerden dolayı ilk Grand Theft Auto kapağını hepsine tercih ederim açıkçası.

Bu renkli kapağıyla raflarda çok rahat bulabileceğiniz GTA V, 17 Eylül tarihinde PS3 ve Xbox 360 için piyasaya sürülecek. Daha sonra da PC için gelmesini umuyoruz.

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.