GoGoGo Racer’dan Yeni Yıl Sürprizi!

gogogo_racer_Mutlu_yillar

Türkiye’nin 1 numaralı oyun şirketi Joygame’in, kısa bir süre önce kullanıcılarıyla buluşturduğu GoGoGo Racer, yeni yıl güncellemesiyle karşınızda!

Hem IOS hem de Android platformlardan ücretsiz olarak indirilebilen oyun, kısa sürede hızlı çıkış yakalayarak yeni güncellemeleri de beraberinde getirdi… Yeni yıl güncellemesiyle kullanıcılarıyla buluşan GoGoGo Racer’da 2 kat altın kazanmanız mümkün! Yılbaşına özel araçlar, görevler ve eşyalarla heyecanınıza heyecan katacak yepyeni GoGoGo Racer sizlerle…

%100 Türkçe oynanabilen bu oyunda hız, heyecan ve eğlenceyle birlikte kendini bir ralli topu gibi düşünebilirsin… Gerçeğe yakın 3D grafik yapısı ile rakiplerini sollamaktan vazgeçmeyeceksin…

Oyunda neler yapabilirsin?

– Tek oyunculu yollarda son hızla seyahat ederken hızını arttırmak için kombolar yap, arabaların peşine takıl, hızlandırıcılardan geç, güçlendirmeleri kap, en çok puanı kazan.

– Kilitli olan birbirinden farklı özelliklerde 60 aracı aç, elde et, hızlarını, depolarını arttırmak için geliştir. Dört farklı şoförün Ekstra Yakıt, hız kaybetme önleyici, otomatik altın toplama gibi birbirinden farklı özelliklerinden yararlan.

– Yüksek Kaliteli Yakıt, Hızlandırıcı, Turbo, Go Sensörü gibi etkin ve pasif güçlendirmeleri birlikte kullan.

– Her gün Ödül Çarkı ile bonus kazan, Oyun Rehberi ile sürücülük yeteneklerini geliştir, altın, kupa, lastik ve güçlendirmeler kazan.

– Günlük, Haftalık, Devamlı görevler ve Harf Toplama gibi Etkinlik görevleri ile Başarım ödülleri kazan.

-Facebook arkadaşlarını davet edip arkadaşlarınla rekabet et!

Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

Mobil araba yarışı oyunu Go! Go! Go! Racer’ı hemen indir!

http://joy.ac/Go_Go_Go_Racer_ios

http://joy.ac/Go_Go_Go_Racer_Android2

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.