Galaxy S III heyecanı!

Galaxy S III heyecanı!

Samsung'dan sızan bu etkinlik afişinde hem Galaxy S III göründü, hem de ıkış tarihi ortaya ıktı!

Son zamanlarda hemen her gün hakkında bir şeyler duyduğumuz Samsung'un yeni amiral gemisi olmaya hazırlanan Galaxy S III i in sonunda ıkış tarihi, resmi olmasa da belli oldu.

Sızan bir Samsung etkinlik afişine göre Samsung Galaxy S III'ün ıkış tarih Mayıs olarak lanse edildi. Etkinlik bir ok farklı Kore tabanlı internet sitesi üzerinden yayıldı ve kullanılan etkinlik afişinde net bir şekilde bu yeni ve merakla beklenen akıllı telefonun22 Mayıs günü Londra'da tanıtılacağı belirtildi.

Afiş üzerinde bulunan genel bilgilerden daha ok dikkat ekense, kullanılan zarif, ince ve a ık metal renginde gözler önüne serilen muhtemel Galaxy S III görseli oldu.

Bu yeni cihazdan beklenen en önemli özellikler arasındaysa hızlı, canlı ve ince bir tarsıma sahip olması bulunuyor. Pek tabi göz alıcı bir ekran ve an itibariyle kullanılandan ok daha iyi bir işlemci de beklenen diğer özellikler arasında.

Kore'de bulunan DDaily'e göreyse Galaxy S III 4.65 in 'lik Super AMOLED Plus ekrana sahip olacak ve 720 X 1280 gibi yüksek bir özünürlük sunacak. AsiaE'nin yayınladığı habere göreyse bu yeni cihaz aynı zamanda dört ekirdekli bir işlemci kullanacak ve LTE ile donatılacak.

Ekinlik davetinin Samsung'dan sızdığı kuvvetle muhtemel ama 22 Mayıs günü gelmeden de kesin bir şey söylemek imkansız.

Related posts

Leave a Comment