Oyungala Forum
Kara Taht’ ta hece toplama etkinliği sona eriyor! - Baskı Önizleme

+- Oyungala Forum (http://www.oyungala.com/forums)
+-- Forum: Online Oyunlar (/f-online-oyunlar)
+--- Forum: Oyun Haberleri (/f-oyun-haberleri)
+--- Konu Başlığı: Kara Taht’ ta hece toplama etkinliği sona eriyor! (/k-kara-taht%E2%80%99-ta-hece-toplama-etkinligi-sona-eriyor.html)Kara Taht’ ta hece toplama etkinliği sona eriyor! - Oyungala - 06.01.2014 18:28

Kara Taht’ ta hece toplama etkinliği sona eriyor!


Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.

Joygame’ nin iddialı MMORPG oyunu Kara Taht’ ta hece toplama etkinliği yarın sona eriyor. 10 adet iPod Shuffle, 2 adet Samsung Galaxy S3, ve 1 adet MSI GE60 Laptop etkinliğin bitmesiyle sahiplerini bulacak.

Strateji ve MMORPG’ yi harmanlayan Kara Taht’ ta 14 Ocak’ta gelecek yama ise oyunculara sürpriz içerikler sunuyor.  Yeni yama ile son seviye 45’e yükseltilirken yeni zindan Cehennem Geçidi oyuna eklenecek. Yama oyunculara yeni bir savaş modu daha sunuyor.  Haritalara eklenecek yaklaşık 200 yaratık Kara Taht’ ta oyuncuları bekliyor olacak. Yeni yaratıkları yok etmek için parti ile saldırmak şart.

Monarşik yapılı bir krallık birbirine düşman iki tarafın savaşlarını konu alan Kara Taht; modern arayüzü,  özenli grafikleri ve birbirinden farklı savaş modları ile oyuncuları çağırıyor. Kara Taht’ la ilgili detaylı bilgi almak isterseniz Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. adresinden oyunun internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.