Hoşgeldin oyuncu! , Lütfen Giriş Yap veya Kayıt Ol yada

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Herkese merhaba oyun gala

Çevrimdışı ay_kurt 01.01.2014, 22:59
Yorum: #1
Yeni Üye
Üye Grubu
2 Mesaj
Rep Puanı: 0
Seviye: 1
Yaşam Puanı: 0 / 0
Yetenek Puanı: 0 / 10
Deneyim: 2 / 100
Teşekkürler: 0
1 Mesaja, 1 Teşekkür aldı.

Altın: 117.23+

Herkese merhaba Oyungala.com  Adım Aykut 25 yaşındayım, uzun zamandır W.o.T oynuyorum Smile Pek profesyonel değilim uzun süre bırakmıştım oyunu hesabım çalındığından beri. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. devam etmişdim şimdi Tekrar başladım ve gerçekten zevk alarak oynuyorum, eskisi gibi değil Smile Yaşım küçük dalga geçebilirsiniz acemi diye ama oyun hakkında sizin kadar bilmesem de çoğu şeyi biliyorum. Yine de bilgime rağmen pek iyi oynayamam Smile dersler ve dershanem yüzünden hafta içi oynayamıyorum, sadece hafta sonları oynayabiliyorum. Zaten bu yüzden oyun içi performanslarım da sıkıntılar oluyor. Forumu uzun zamandır takip ediyorum, konuları ve sohbetleri inceliyorum  Gerçekten seviyeli ve güzel bir forum, hatta tanımasam bile forumda yazdıklarından hoşlanıp takip ettiklerim de var Smile İsim vermek istemiyorum ayrımcılık olur Big Grin Fakat gerçekten güzel ve dengeli bir forum. Aslında bir forumu forum olarak değil, üyeleriyle değerlendirmek gerek ve bu yönden bence gerçekten güzel Smile Her neyse saadete gelecek olursak, bu oyunu gerçekten hiç sıkılmadan ve dertsiz bir şekilde oynadım hep Smile Çoğu oyundan sıkılmama rağmen bu oyun bana farklı geldi, hesabım çalınmasaydı eğer daha iyi işler yapardım belki ama o ara oyundan soğuduğum için "yaklaşık bir yıl" bıraktım. Ayrıca forumda dikkatimi çeken şey şu, çoğu kullanıcı bazı BASİT kelimeleri bile ingilizce yazıyor, örnek verecek olursak, damage yerine hasar diyen çok az, ya da tier yerine seviye diyenler, tabi ağız alışkanlığı olabilir bir şey diyemem ancak ben bunlara mümkün olduğunca dikkat eden bir insanım Big Grin Hani belli yerlerde yarısı ingilizce yarısı türkçe yazanlar da var onlara çok sinir oldum, bazıları var öyle garip bir dille yazan kime anlatsan "He yav he he" der geçiştirir o derece. Bunlar dışında herşey iyi oyungala.com Kısacası ben de aranıza katılmak istiyorum Smile Eminim hoşgörü ve iyi niyetle yardım edersiniz oyun hakkında Smile Onun dışında derslerim iyi, yani sosyal hayat problemi vb. şeylerim yok, sadece oyun hakkında bilmediklerimi bilmek ve sizlerle kaynaşıp yeni dostluklar kurmak istiyorum  Şimdiden teşekkürler Smile Oyungala.com Üyeleri         

En üste çık Ara Alıntı Yap
 Teşekkür Edenler: Oyungala
Çevrimdışı Oyungala 02.01.2014, 07:47
Yorum: #2
Oyun Uzmanı
Admin Grubu
1.394 Mesaj
Rep Puanı: 8
Seviye: 32
Yaşam Puanı: 474 / 777
Yetenek Puanı: 464 / 14.280
Deneyim: 8 / 100