Hoşgeldin oyuncu! , Lütfen Giriş Yap veya Kayıt Ol yada


 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Guild Wars 2 İnceleme

Çevrimdışı TestensieL 03.07.2013, 18:21
Yorum: #1
Yeni Üye
Üye Grubu
51 Mesaj
Rep Puanı: 5
Seviye: 5
Yaşam Puanı: 2 / 124
Yetenek Puanı: 17 / 2.148
Deneyim: 97 / 100
Teşekkürler: 1
2 Mesaja, 2 Teşekkür aldı.

Altın: 2.00+

Tyria... Büyük Yokedici'nin mağlup edilmesinden 250 yıl sonra değişen çok az şey oldu. Yeryüzünün altında uyuyan beş yaşlı ejderha, Guild Wars zamanında uyanmış ve Tyria genelinde yıkım yaratmışlardı. İnsan ırkı o kadar azalmıştı ki, doğal afetler beraberinde açlığı getirmişti. Bu yüzdendir ki kuzeyin avcıları olan Norn halkı, buz ejderhası Jormag'ın yükselmesiyle güneye çekilmişti. Asura'nın yaşadığı yerin yakınlarındaki ormandaysa slyvari yaşamaktaydı. 25 yıldır ejderhaların yıkımından en az etkilenen ırk olmuşlardı. 

Fakat şimdi, savaş yeniden başlıyor...
 [Resim: 6.jpg]
Sorunlar gelir, sorunlar gider
14 Mayıs’ta beta testi için bilgisayarımın başına oturduğumda “acaba bu oyun gerçekten beni tatmin edecek mi?” sorusunu sordum kendime. Ne de olsa MMORPG oyunları bu zamana kadar ya çok başarılı olmuştu ya da o kadar başarısız olmuştu ki raflardan indirildi. Gel gelelim Wow kitlesi bu oyunu beğenecek mi? Bu sorunun cevabını incelemenin sonunda paylaşmak istiyorum.

48 sunucu olmasına rağmen oyunun ilk alındığı 25 Ağustos günü saçımızı, başımı yolduk. Oyuna giremedik veya arkadaşlarımızla oynayamadık. Oyun bizi ısrarla “overflow” dediği korkunç bir kara deliğe attı. Guild (lonca) kurduk ama aslında loncada değildik. Korkunç hatalar bizi buldu. Siz okurlar, kesinlikle şanslısınız. Peki neydi bu “overflow”? Eminim benim gibi saatlerce PC başında bekleyenler bilir. Sunucuların dolu olmasından kaynaklansa gerek, oyun bizi ısrarla başka sunuculara atıyordu. Ama aslında ana sunucumuzdaydık. Birkaç saat olayı çözümleyemedik ve o sırada açıklama Arena.net’ten geldi. Bize dediler ki;  “Sunucular çok dolu, biz de mini sunucular yaptık. Siz aslında ana sunucunuzdasınız ama onların altına da sunucu açtık” . Birkaç saat ekranlarımıza boş bakmamıza rağmen, merakımız bizi oyundan ayıramadı. Arkadaşlarımızla bir süre oynayamadık, çünkü çok fazla insan vardı. Güzel haber çabuk geldi. Arena.net getirdiği son eklenti paketinde bu sorunu çözdü. Ufak tefek sorunlar devam etse bile, çabuk cevap aldığımız bir gerçek. Zor oyuncularız biz, yapacak bir şey yok. 

Guild Wars 2 dünyasına girmeye hazır mısınız? Bence gayet de hazırsınız.
En üste çık Ara Alıntı Yap
 Teşekkür Edenler: Oyungala
Çevrimdışı #янι∂єяу™ 18.08.2013, 00:10
Yorum: #2
Moderatör
Moderatör
18 Mesaj
Rep Puanı: 0
Seviye: 2
Yaşam Puanı: 0 / 49
Yetenek Puanı: 6 / 854
Deneyim: 97 / 100
Teşekkürler: 0
5 Mesaja, 7 Teşekkür aldı.

Altın: 11.00+

güzel olmuş
En üste çık Ara Alıntı YapHızlı Menü:

Bu konuyu okuyan oyuncular
1 Ziyaretçi