Hoşgeldin oyuncu! , Lütfen Giriş Yap veya Kayıt Ol yada


 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

DarkOrbit İnceleme

Çevrimdışı TestensieL 07.07.2013, 21:52
Yorum: #1
Yeni Üye
Üye Grubu
51 Mesaj
Rep Puanı: 5
Seviye: 5
Yaşam Puanı: 2 / 124
Yetenek Puanı: 17 / 2.143
Deneyim: 97 / 100
Teşekkürler: 1
2 Mesaja, 2 Teşekkür aldı.

Altın: 2.00+

Bigpoint'in F2P oyunlarından olan Dark Orbit, uzayda geçen bir MMORPG. Oyuna üye olduktan sonra karşınıza ilk olarak seçebileceğiniz üç şirket geliyor. Bunlar Mars Mining Operations (MMO), Earth Industries Corporation (EIC) ve Venus Resources Unlimited (VRU). Her birinin farklı özellikleri var. MMO'nun özelliği hammadde yağmalamak, EIC ise daha insancıl fakat emir-komuta zinciri mevcut, VRU'da ise takım olarak galaksiyi korumak asıl amacımız. Bu şirketlerden birine üye oluyoruz ve düşman gemileriyle savaşıp, galaksiden hammadde topluyoruz. Bu şekilde para kazanarak, daha gelişmiş gemiler almaya çalışıyoruz.

Oyun, oldukça ayrıntılı. O kadar farklı seçenek mevcut ki, başkalarıyla aynı konfigürasyona sahip gemileri görmek imkansız gibi. Başladığınız gibi bir miktar Uridium, biraz kredi ve küçük bir geminiz oluyor. Sonrasında ise maden toplayarak ya da görev yaparak paranızı arttırmanız gerekiyor. Bundan sonra daha gelişmiş gemi ve silahlarla daha üst seviyelere çıkmaya çalışıyorsunuz.
 
[Resim: 1.jpg]
Taktiğini belirle ve düşmanını uzayın karanlıklarına gönder

Dark Orbit tamamen Türkçe. Ancak küçük dil hataları da gözden kaçmıyor. Bunun dışında oyunda çeşitli klanlar var ve isterseniz bu klanlara katılabiliyorsunuz. Savaş ekranı, bir tarayıcı oyunu için oldukça iyi ve animasyonlar da ilgi çekici. Bütün hareketler gerçek zamanlı olduğundan dolayı, diğer kullanıcıların hareketlerini görebiliyor ve onlarla konuşabiliyorsunuz. Sesler ise bir uzay oyunu için oldukça uygun ve tarayıcı tabanlı bir oyuna göre çok iyi.

Asıl ilginç olan ise Dark Orbit'le birlikte ayda bir kez olmak üzere 10.000 avro kazanma şansınız bulunuyor. Kazandığınız paralar banka hesabınıza yatırılıyor. Bir tarayıcı oyunu için üst düzey olan Dark Orbit, denenmesi gereken ve kendinizi kaptıracağınız bir yapım
En üste çık Ara Alıntı YapHızlı Menü:

Bu konuyu okuyan oyuncular
1 Ziyaretçi