Hoşgeldin oyuncu! , Lütfen Giriş Yap veya Kayıt Ol yada


 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Crossfire İnceleme

Çevrimdışı TestensieL 07.07.2013, 19:02
Yorum: #1
Yeni Üye
Üye Grubu
51 Mesaj
Rep Puanı: 5
Seviye: 5
Yaşam Puanı: 2 / 124
Yetenek Puanı: 17 / 2.148
Deneyim: 97 / 100
Teşekkürler: 1
2 Mesaja, 2 Teşekkür aldı.

Altın: 2.00+

[Resim: Cross-Fire.jpg]
CrossFire İnceleme

CrossFire orijinal Counter Strike’ı bilenlerin görünüş ve oynanış açısından yabancılık çekmeyeceği birLinki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. oyunu. Kuzey Amerika’da 2009′da yayınlanan CrossFire SG Interactive firması tarafından Avrupalı oyunculara sunuluyor. Klasik bir Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.’den bekleyeceğiniz gibi CrossFire‘da da rütbe atlayabilir, para kazanıp yeni silahlar / kıyafetler satın alabilir ve aksiyonu bol bir savaşın tadını çıkarabilirsiniz.
CrossFire ilk bakışta on yıl öncesinden kalmış gibi görünüyor. Grafik yönüyle Counter Strike’ı andırdığını farketmemek imkansız. Bazı oyun modları ve haritalar CS’yi andırsa da Cross Fire kendine özgü bazı yeniliklerle geliyor. Piyasadaki en iyi online Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. olduğunu söylemek zor olsa da, Crossfireayakları yere basan bir oyun. 500 MB’lık kurulum dosyasının makul boyutunun yanında, düşük özellikli PC’lerde bile sıkıntısız oynabileceğiniz bir oyun olması açısından da cezbedici duruyor.
Oyuna iki gruptan birini seçerek başlıyorsunuz: Global Risk (GR) veya Black List (BL). Lobide yeni silahlar, üniformalar ve karakterler satın alabilir, sunucudaki oyunları listeleyerek birine katılabilir ya da kendiniz bir oyun oluşturup diğer oyuncuları davet edebilirsiniz. Bu tarz oyunlara yabancıysanız başlangıçtaki tercihe bağlı Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. sayesinde oyunun mekaniklerini kavrayabilirsiniz.
CrossFire‘da en çok tercih edilen oyun modu Team Death Match gibi görünüyor. Bilmeyenler için, bu modda iki takımdan birine bağlı olarak oyuna katılıyorsunuz ve takımınızın toplam skoru belli bir sayıya ulaştığında oyunu kazanıyorsunuz. Şu an için 6 oyun modu (Team Death Match, Search & Destroy, Ghost Match, Elimination Match, Free For All ve Mutation Mode) ve 8 harita oynanabilir durumda. Bunlardan Ghost Match’de Black List askerleri görünmez olup belli noktalara bomba yerleştirmeye çalışıyorlar, fakat sadece bıçak kullanabiliyorlar. Search & Destroy’da ise CS’de olduğu gibi bir takım bomba yerleştirmeye çalışırken diğer takım savunma yapıyor.
Kullanacağınız para birimi GP olarak tanımlanmış ve elinizde 50,000 GP ile oyuna başlıyorsunuz. Satın alacağınız silahlar ve eşyalar için belli rütbelere (Rank) erişmiş olmanız gerekebilir. Elbette rütbe gerektirmeyen silahlar da var. Ayrıca karşılaşmalardan sonra eşyalarınızı tamir ettirmek için de paraya ihtiyacınız olacak. CrossFire‘da satın alabileceğiniz karakterler arasında SWAT (Amerikan), OMOH (Rus), SAS (İngiliz) ve ULP (İngiliz) bulunuyor. Bunlardan en ilginci ULP, çünkü 2. Dünya Savaşında kurulmuş feminist bir silahlı örgüt ve kadınlardan oluşuyor.
Her ne kadar modası geçmiş gibi görünse de, CrossFire‘ı keyifli bulmanızı sağlayacak nostaljik bir tat almanız olası. Oynanış ve çeşitlilik yönüyle Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. ve Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. gibi Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.’lerin karşısında duramayacak olsa da; hızlı tarzı, kolay indirilebilmesi ve eski moda PC’nizin rahatlıkla çalıştıracak olması CrossFire‘ı tercih sebebiniz olabilir.
En üste çık Ara Alıntı YapHızlı Menü:

Bu konuyu okuyan oyuncular
1 Ziyaretçi