Hoşgeldin oyuncu! , Lütfen Giriş Yap veya Kayıt Ol yada


 
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Blackshot Türkiye İnceleme

Çevrimdışı TestensieL 07.07.2013, 18:21
Yorum: #1
Yeni Üye
Üye Grubu
51 Mesaj
Rep Puanı: 5
Seviye: 5
Yaşam Puanı: 2 / 124
Yetenek Puanı: 17 / 2.143
Deneyim: 97 / 100
Teşekkürler: 1
2 Mesaja, 2 Teşekkür aldı.

Altın: 2.00+

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.KARAKTERLER 
Blackshot’a başladığımızda seçmemiz için 4 ayrı karakter sunuluyor bize. Bu karakterlerden Vanessa ve Travis hızlı ve agresif karakterler ve ilk baştaki silahları MP5. Cathy ve Adam ise diğer karakterlerin aksine daha yavaş ve daha sağlam olmalarından dolayı daha çok savunma oyuncularının tercihi oluyor. İlk silahları ise M16A1Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Bunun dışında görünüş açısından hoşunuza giden karakteri seçebilirsiniz çünkü dikkat edilmesi gereken başka bir kriter yok.

Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.TAKIMLAR
Blackshot’da maçlara girdiğimizde Kırmızı Takımı ya da Mavi Takımı seçerek oyuna başlıyoruz. Bire bir VS’lerde daveti gönderen kişi mavi diğeriyse kırmızı oluyor. Çok kişili büyük maçlarda odaya giren her oyunca istediği takıma geçebiliyorLinki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Search and Destroy (Bul ve Yoket) modunda herzaman için kırmızı saldıran, maviyse savunma yapan takım oluyor.


Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.LOBİ
Diğer birçok Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. oyununda olduğu gibi Blackshot’da da lobi sistemi bulunmakta. Lobide; sohbet bölümünü kullanarak diğer oyuncularla konuşabilirLinki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. maçların yapıldığı çeşitli Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. modlarına sahip odalardan dilediğinize girebilir ya da kendiniz başka bir oda açarak diğer oyuncuların odanıza gelmesini bekleyebilirsiniz.




HARİTALAR ve MODLAR
Blackshot’da her biri sadece belirli bir oyun moduyla oynanabilen onlarca harita bulunmaktaLinki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Team Deathmatch; oyuncular mavi ve kırmızı takımlardan istediğine katılarak savaşıyor ve oyun sonunda puanı yüksek olan takım maçın galibi oluyor. Ölünce kısa bir süre sonra tekrar doğuyorsunuz.
Team Flag Match; oyuncular mavi ve kırmızı takımlardan istediğine katılarak karşı takımın bayrağını çalıp kendi bayraklarının yanına getirmesi gerekiyor ve önceden belirlenmiş sayıda bayrağı kaçıran takım kazanıyor. Ölünce kısa bir süre sonra tekrar doğuyorsunuz.
Search & Destroy; oyuncular mavi ve kırmızı takımlardan istediğine katılabiliyorLinki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Mavi takım belirli bölgeleri savunması gerekirken Kırmızı takımın da mavi takımın savunduğu belirli bölgelere bomba kurarak yok etmesi gerekiyor. Bir takımın tüm oyuncuları öldümü oyun biter ve eli karşı takım kazanır. Süre biterse mavi takım kazanır. Mavi takımın savunduğu bölgeler patlatılırsa kırmızı takım kazanır. Belirli sayıda el oynanıyor ve en çok eli alan takım maçın galibi geliyor. Ölürseniz elin bitmesini beklemelisiniz.
Deathmatch; takım bulunmamakta ve her oyuncu kendisi için savaşmakta. Ölünce kısa bir süre sonra tekrar doğuyorsunuz. Maçın sonunda en yüksek puana sahip oyuncu maçın galibi seçiliyor.
Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.
Oyuncular belirli zaman aralıklarıyla üzerlerine gelen ve gittikçe güçlenen Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. düşman gruplarına karşı savaşarak hayatta kalmaya çalışıyorlar.









Linki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir.LEVEL
Blackshot’da oyun boyunca tecrübe puanları kazanarak seviye atlıyorsunuz. Size verilen özel ikonlar ve unvanlarla seviyenizi temsil ediyorsunuzLinki görebilmek için giriş yapmanız ya da üye olmanız gerekir. Seviye atladıkca daha farklı ve daha güçlü silahları kullanabilme hakkını kazanıyorsunuz. Silah kullanma yeteneğinizi arttırmak için o silahla başarılı atışlar yapmanız gerekiyor, özellikle de rakibinizi kafadan vurarak (headshot) öldürmeniz size yüksek puan ve silah kabiliyeti kazandırıyor.
En üste çık Ara Alıntı Yap



Hızlı Menü:

Bu konuyu okuyan oyuncular
1 Ziyaretçi