Facebook’tan bir yenilik daha!

Facebook'tan bir yenilik daha!

Facebook her ilgili alanına özel haber kaynaklarına kolayca ulaşılabilmesi i in "İlgi Alanları Ekle" uygulamasını başlattı.

Bilgisayar oyunları, kış sporları veya sokak modasına mı meraklısın? Uzmanların, Sayfaların ve ünlülerin bulunduğu ilgi alanlarına abone olarak her ilgi alanına özel haber kaynağına sahip olabilirsin.

Bu sayede haber akışınızdaki sürekli art arda gelen mesajların tümünü görmek yerine oluşturduğunuz listeye göre olan sadece istediğiniz konudaki i erikleri görebileceksiniz.

Yeni listelerinizi Facebook'unuzun sol tarafındaki "İlgi Alanları" adlı bölümü se tikten sonra "Liste Oluştur" diyerek hızla oluşturabilirsiniz.

Karşınıza gelen se im ekranında Sayfalar, Abonelikler ve Arkadaşlar olarak sekmeler arasından oluşturacağınız listenin i erisine eklemek istediklerinizi se tikten sonra, sonraki diyerek liste adını ve listeyi kimlerin göreceğini se ip işlemi sonlandırıyorsunuz.

Bu özellik sayesinde belirli bir konudaki halk figürlerini, sayfaları ve size benzeyen insanları bir araya getirebilir ve haber akışının sadece bu listenizdeki güncellemeler olarak sürmesini sağlayabilirsiniz.

Önümüzdeki haftalardaysa "İlgi Alanı Ekleme" şeklinde bir bağlantı ile belirli konulara abone olmanız sağlanacak.

Related posts

Leave a Comment