Euro Coach Simulator Oyun İçi Görseller

Euro Coach Simulator Oyun İçi Görseller

Euro Coach Simulator Oyun İçi Görseller

 

Bugün paylaşılan American Truck Simulator görselinin ardından SCS Software bizi heyecanlandıran resimler yayınladı. Görseller Euro Coach Simulator ‘e ait ve Scania İrizar Modellenmiş bazı otobüs firmalarıda oluşturuşmuş görüldüğü gibi. Avrupa yollarında otobüs kullanacağımız oyun bir hayli zevkli olacak gibi duruyor. Otogar modellerini daha önce göstermiştik Scs Software can alıcı görseller paylaştı.

Euro Coach Simulator Oyun İçi Görseller2

 

Ayrıca firma bu sefer temkinli lisanslarla ilgili de açıklama yapan firma şuan araçları deneme amaçlı lisanslı sunuyoruz ancak ilerleyen zamanda araçların lisanslı gelecekleri kesin değil şeklinde de bir uyarıda bulundu zira ETS 2′de firmanın başı baya ağrımıştı.

Euro Coach Simulator Oyun İçi Görseller3

 

Araçlar oldukça güzel peki ya insan modelleri ? İlerleyen zamanlarda bunu görecek ve bilgi sahibi olacağız. Şuan için fazla bir bilgi bulunmamakta. Ayrıntılar geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz.

Euro Coach Simulator Oyun İçi Görseller7 Euro Coach Simulator Oyun İçi Görseller6 Euro Coach Simulator Oyun İçi Görseller5 Euro Coach Simulator Oyun İçi Görseller4

Related posts

4 Thoughts to “Euro Coach Simulator Oyun İçi Görseller”

 1. mert erturk

  kerdeş oyun nezaman çıkar

  1. 2014’de çıkacak büyük ihtimal.

   1. batuhan

    google play uygulaması var mı

 2. vedat

  oyun cok guzele benziyor nasıl alabilirizveya nezaman hsngi tarihte cıkacak nasıl ala biliriz

Leave a Comment