En Özel Oyuncu Olmanın Keyfini Goley’de Yaşa!

Goley-genel-bulten

Goley’de VIP Sistemi ve Galibiyet Modu sayesinde ödüle doyamayacağın bir oyun keyfi yaşa! VIP Sistemi sayesinde 5 farklı VIP kademesine ulaşarak farklı ve bir o kadar da değerli ödüller kazanabilir, Galibiyet Modu’nda da sadece maç kazandıktan sonra değil, kaybettikten sonra da ödül kazanabilirsin.

Goley’in VIP Sistemi’nde bulunan 5 farklı VIP kademesinin her birini aşarak, belki de mağazada bulamayacağın ödüller kazanabilirsin. Belki 1 Süper Futbolcu Kartı, belki de Süper seviye futbolcu bulabileceğin değerli bir paket elde edebilirsin.

VIP Sistemi’ndeki her kademeye ulaşabilmek için oyunda belli miktarlarda ödeme yapman gerekiyor. Aylık VIP’de, her ay VIP Oyuncu olabilirsin. Toplam VIP’de ise Goley her an yanında olacak. Hayat boyu özel bir kişilik olmanın ayrıcalığını Toplam VIP ile yaşayabilirsin.

Galibiyet Modu’nda ise seni 3 farklı kademe bekliyor olacak. Bu 3 farklı kademe, 3 farklı maç anlamına geliyor. 3 maçı kazandığın takdirde, JoyPara ile satılabilecek değere sahip ödülleri kazanabilirsin. Maçları kaybettiğinde ise yine ödül kazanacaksın. Ancak, bu ödüller Altın ile satılan ödüller olacak. Yani yensen de, kaybetsen de ödüller senin olacak!

VIP ve Galibiyet Modu ile ilgili tüm detaylara ulaşmak için Goley’i Facebook, Twitter ve Google Plus’tan takip et!

http://joy.ac/Goley-Resmi-Facebook-Sayfasi

http://joy.ac/Goley-Resmi-Twitter-Sayfasi

http://joy.ac/Goley-Resmi-Google-Plus-Sayfasi

Ayrıca, Goley ile ilgili görüşlerini paylaşabileceğin ve diğer oyuncular ile sohbet edebileceğin forum sayfamızı da ziyaret edebilirsin.

http://joy.ac/Goley-Resmi-Forum-Sayfasi

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.