Diablo III Ön Siparişe Açıldı!

Diablo III Ön Siparişe Açıldı!

Diablo III Ön Siparişe A ıldı!

Bekleyiş sona eriyor. 15 Mayıs’ta ıkacak olan Diablo III, 110’TL’den Türkiye'de ön siparişe a ıldı.

Diablo III’ün ayak sesleri netleşti. Büyük ıkışa sayılı günler kala Diablo III’ün üzerindeki gizem kalkıyor ve detaylar tek tek gün yüzüne ıkıyor. Bu heyecanlı ve uzun bekleyişe bir son vermek i in Diablo III, Aral tarafından bugün www.aralgame.com adresinden muhteşem fiyatı ile ön siparişe a ıldı.

Mayıs ayında piyasada olacak Diablo III, aksiyon ve maceraya susamış oyuncular i in normal ve collectors paket se enekleri ile sahneye ıkıyor. Bu yılın en fazla beklenen oyunları arasında gösterilen Diablo III’e özel olarak yapılacak olan ön sipariş alışmasında, oyuncular sadece normal versiyonunu temin edebilecek. Koleksiyon tutkunları i in ise üretilen Collectors versiyonu oyuna özel yapılacak olan gece satışında piyasaya sürülecek.

Geliştirme ekibinin yıllar süren alışmaları ve dünyanın dört bir yanındaki yüzbinlerce oyuncunun aylar süren beta testlerisonucunda ortaya ıkan Diablo III, oyunculara muhteşem bir aksiyon-RYO deneyimi sunmak i in geliyor. Bu benzersiz deneyimde yerinizi almak i in ön siparişin yapılacağı www.aralgame.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Diablo III i in özel olarak organize edilecek gece satışı detayları ise ilerleyen günlerde oyunseverlerle paylaşılacak.

Diablo III Hakkında

Diablo III’ta oyuncular beş kahraman karakterden birini (barbarian, witch doctor, wizard, monk veya demon hunter) ve şeytanın tükenmek bilmeyen lejyonlarına karşı heyecan dolu savaşlara katılacaklar. Oyuncular Sanctuary’i Burning Hells’in yozlaşmış gü lerinden kurtarma görevini üstlenecek, birbirinden farklı ve tehlikeli ortamlara girecek, tecrübelerini ve yeteneklerini geliştirecek, inanılmaz gü lere sahip eşyalar bulacak ve kendilerine savaşta katılacak veya başka şekillerde yardımcı olacak önemli karakterlerle tanışacaklar.

Gü lü eşleştirme ve iletişim ara ları sunan Battle.net platformunun tüm işlevlerinden faydalanacak şekilde tasarlanan Diablo III maceraseverlerin heyecan dolu işbirliği oyunları i in gü lerini rahat a birleştirmelerini de sağlayacak. Battle.net ayrıca Sanctuary kahramanlarının büyük zorluklarla elde ettikleri ganimetlerini satışa sunabilecekleri, zengin özellikli Diablo III müzayede evi i in de güvenli bir altyapı sunacak. Oyuncular müzayede evinde oyun altını karşılığında silahlar, zırhlar ve diğer değerli eşyalar satabilecekler. Oyuncular ayrıca müzayede evi satışlarındaki gelirlerini ger ek paraya evirebilecek ve Battle.net Balance hesaplarında toplanan bu para ile Battle.net üzerinden aralarında Diablo III müzayede evi eşyalarının da bulunduğu eşitli dijital ürünler satın alabilecek veya bir ok bölgede PayPal™ gibi ü üncü parti ödeme servisleri sayesinde hesaplarından para ekebilecekler. Müzayede evi ile ilgili ayrıntılar önümüzdeki haftalarda a ıklanacak.

Related posts

Leave a Comment