Crysis 3 & FIFA 13 “rldea.dll” Hatasının Çözümü

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)

Crysis 3 & FIFA 13 “rldea.dll” Hatasının Çözümü

Cevat Yerli Crysis 3 Şimdiye Kadarki En iyi Oyunumuz    Crysis 3 & FIFA 13 “rldea.dll” Hatasının Çözümü

Crysis 3 ve FIFA 13‘te sıklıkla yaşanan bir hata olan “rldea.dll” dosyasının bulunamama hatasına çözüm getireceğiz. Bahsi geçen dosya bilgisayarımızda olmadığından dolayı oyuna giremiyoruz. Bunun sebebi, bilgisayarımızda yüklü olan antivirüsprogramlarının, rldea.dll dosyasını tehdit olarak algılayıp, silmesi. EğerWindows 8 kullanıyorsanız antivirüs programı yüklememiş olsanız bile Windows’un kendi virüs programı tarafından rldea.dll dosyası silinebilir. Bu durumda ilk yapmamız gereken şey antivirüs programımızı kapatmak veya güvenlik duvarımızı kapatmak olacaktır.

Ardından hemen aşağıdaki rldea.dll dosyasını indirin. Eğer Crysis 3 oynuyorsanız dosyayı Windows > System32‘nin içerisine atın. Eğer FIFA 13 için hata alıyorsanız indirdiğiniz dosyayı oyunun kurulu olduğu dizine atın. Az önce de söylediğim gibi bu işlemleri yaparken antivirüs programının kapalıolduğundan emin olun. Aksi takdirde rldea.dll dosyası tekrar silinecektir.

Rar Şifresi: www.oyungala.com

indir22   Crysis 3 & FIFA 13 “rldea.dll” Hatasının Çözümü

Oyladığın için teşekkürler! .
Bu yazı hakkında ne düşünüyorsun ?
  • Büyülendim
  • Eğlendim
  • Sıkıldım
  • Üzüldüm
  • Beğenmedim

Paylaş

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>