Cengiz Han 2 Zırhlı Binek Hediyesi

ZIRHLI BİNEK HEDİYESİ

Zırhlı Binek Hediyesi Nedir?Bu eşya bir paket halinde gelir. Sağ tıkladığınızda rastgele "Zırhlı" bir binek gelir. Bu paketi yakında dükkanda bulamayacaksınız. O yüzden bu değerli pakete sahip olmak i in elinizi abuk tutmanızda yarar var.Neden Bu Paket?Nakit mağazada ya da oyun i inde eşitli binekler alabilirsiniz. Fakat bazı oyuncularımız zor beğeniyor. İşte tam bu sırada "Zırhlı Binek Hediyesi" paketi zor beğenen oyuncuların imdadına yetişiyor! Rastgele bir binek verdiği i in, se me derdi tamamen ortadan kalkıyor…Nasıl Elde Ederim?Zırhlı Binek Hediyesi, oyun i erisinde "J" tuşuna bastığınızda a ılan, Nakit Mağaza'dan alınabilir. Nakit Mağazanın "Çok Satan" kategorisinin, "Özel Ürün" bölümünde bulunur. Satın almak i in Hanlık Parası gerekmektedir.Image resized to : 61 % of its original size [ 808 x 525 ]

ResimHanlık Parası Nasıl Alabilirim?Yapmanız gerekenler;– Joypara sayfamızdan size uygun ödeme se eneğini se in.

– Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) evirin.

– 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir.

– Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (J) harfi ile Nakit Pazar bölümünü a manız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.


Related posts

Leave a Comment