Cengiz Han 2 Zırhlı Binek Hediyesi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 5.0/5 (2 votes cast)

ZIRHLI BİNEK HEDİYESİ

Zırhlı Binek Hediyesi Nedir?Bu eşya bir paket halinde gelir. Sağ tıkladığınızda rastgele "Zırhlı" bir binek gelir. Bu paketi yakında dükkanda bulamayacaksınız. O yüzden bu değerli pakete sahip olmak i in elinizi abuk tutmanızda yarar var.Neden Bu Paket?Nakit mağazada ya da oyun i inde eşitli binekler alabilirsiniz. Fakat bazı oyuncularımız zor beğeniyor. İşte tam bu sırada "Zırhlı Binek Hediyesi" paketi zor beğenen oyuncuların imdadına yetişiyor! Rastgele bir binek verdiği i in, se me derdi tamamen ortadan kalkıyor…Nasıl Elde Ederim?Zırhlı Binek Hediyesi, oyun i erisinde "J" tuşuna bastığınızda a ılan, Nakit Mağaza'dan alınabilir. Nakit Mağazanın "Çok Satan" kategorisinin, "Özel Ürün" bölümünde bulunur. Satın almak i in Hanlık Parası gerekmektedir.class="resized-div" style="margin-top: 0px; margin-right: 0px; margin-bottom: 0px; margin-left: 0px; padding-top: 0px; padding-right: 0px; padding-bottom: 0px; padding-left: 0px; border-top-width: 0px; border-right-width: 0px; border-bottom-width: 0px; border-left-width: 0px; border-style: initial; border-color: initial; background-color: rgb(0, 0, 0); width: 500px; height: 24px; border-top-left-radius: 7px 7px; border-top-right-radius: 7px 7px; border-bottom-right-radius: 0px 0px; border-bottom-left-radius: 0px 0px; text-align: left; " title="This image has been resized. The original image is 808 x 525.

Click to view the full image.">Image resized to : 61 % of its original size [ 808 x 525 ]

17150117   Cengiz Han 2 Zırhlı Binek HediyesiHanlık Parası Nasıl Alabilirim?Yapmanız gerekenler;– Joypara sayfamızdan size uygun ödeme se eneğini se in.

– Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki "Cüzdanım" bölümünden almış olduğunuz JP'leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) evirin.

– 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir.

– Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (J) harfi ile Nakit Pazar bölümünü a manız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.


Oyladığın için teşekkürler! .
Bu yazı hakkında ne düşünüyorsun ?
  • Büyülendim
  • Eğlendim
  • Sıkıldım
  • Üzüldüm
  • Beğenmedim

Paylaş

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>