Cengiz Han 2 Zhu Kalesi

Cengiz Han 2 Zhu Kalesi

Bu zindan birka bölümden oluşmakta. İlk olarak Zhu Kalesi’ne girebilmeniz i in 60. seviyeye ulaşmış olmanız gerekiyor. Daha sonra a ılan ilgili görev ile birlikte, başkentinizde bulunan “Kahramanlar Arenası Işınlanma Jing Yanduo” sayesinde zindana başlayabilirsiniz.

Zhu Kalesi’ne girer girmez yoğun bir düşman grubu ile karşılaşıyorsunuz. Bölge ok tehlikeli. Shi Qian ile beraber güvenli bölgeye, sahile ulaşmanız gerekiyor. Shi Qian dövüş konusunda pek yetenekli sayılmaz; o yüzden sürekli kendisini korumanız gerekli. Kale muhafızlarının yakanızı bırakmaya hi niyetleri yok, Zhu Kalesi’ni korumak i in yemin etmişler. Hem menzilli hem de yakın saldırılara sahip muhafızlar adeta bir ordu şeklinde .

Dereyatağına adım adım yaklaştık a düşman sayısı da artıyor; ancak geri dönüş yok. Güvenli bölgeye ulaşamazsanız ölümle tanışacaksınız. Karşınıza ıkan muhafızları öldürdük e arkanızdan da devamlı takviye kuvvetleri geliyor. Bu yüzden her zaman dikkatli olmak durumundasınız. Nihayet muhafızları aştınız ama bu sefer de yüzleşmeniz gereken baş düşmanlar bulunuyor. Gü lü 2 baş düşmana karşı Shi Qian ile beraber omuz omuza savaşacaksınız. Baş düşmanları öldürdüğünüzde bu zindanı bitireceğinizi mi sanıyorsunuz? Shi Qian ka ırılıyor ve savaş daha yeni başlıyor.

Resimlerde gördüğünüz “Gelişmiş Smilodon” adlı canavar binek ile Zhu Kalesi dahil bir ok zindanda ölümle tanışmanız ok zor olacaktır. Bunun i in 2 tane Smilodon Kaplanı alıp birleştirmeniz gerekiyor. Bu sayede düşmanlarınızın korkulu rüyası olacaksınız. Ayrıca Zhu Kalesi ve diğer zindanlarda yaşam puanınınızı anında yenilediğinden, Yaşam Damlası eşyaları da dalgalar halinde gelen düşmanlara karşı hayatınızı kurtarabilir.

Hazırlıklarınızı tamamlayıp, Zhu Kalesi’ne dönerek Shi Qian’ı kurtarabilecek misiniz? Bu macerayı ka ırma ve hemen cengizhan2 indir

Related posts

2 Thoughts to “Cengiz Han 2 Zhu Kalesi”

  1. Haşim

    bu görev olmuyor buglu görev

  2. Nerede takıldınız acaba ?

Leave a Comment