Cengiz Han 2 Yeni Yama ile Çok Farklı Olacak!

Cengiz Han 2 Yeni Yama ile Çok Farklı Olacak!

cengizhan2

Türkiye’nin en iyi MMORPG oyunu olan Cengiz Han 2, yepyeni ve özgün içerikleri ile güncellenmeye ve gelişmeye devam ediyor. Son aldığımız duyumlara göre Cengiz Han 2 ekibi yepyeni işlerin peşinde. Oyuncularının söylemlerine kulak veren ekip, hem oyun içerisinde mevcut olan içerikleri düzenleyip, geliştirmekte; hem de yepyeni sistem ve eşyaları oyun içerisine katmak için çalışmalarını sürdürmekte.

Cengiz Han 2’nin sosyal medya sayfalarından gözlemlenebildiği kadarıyla, Moğol Parası kazanabileceğiniz bir günlük görev, sadece parşömen toplayarak elde edebileceğiniz süper binekler, iki büyük savaş haritasına yeni ışınlanma geçitleri, saygınlık ile alınan ekipmanların geri dönüşümü gibi bir çok içerik sizleri çok yakında Cengiz Han 2 dünyasında bekliyor olacak.

Cengiz Han’ın cesur savaşçılarından biri olmak ve yepyeni içerikleri çok yakından takip etmek için, hemen Cengiz Han 2’ye giriş yapabilirsiniz. Tüm yenilikler hakkında detaylı bilgi almak için ise, Cengiz Han 2’nin Facebook sayfasını takip edebilirsiniz

Related posts

Leave a Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.