Cengiz Han 2 Üçgüç Nişanı Rehberi

Cengiz Han 2 Üçgüç Nişanı Rehberi

Resim

Üçgüç Nişanı Nedir? 

Üçgüç Nişanı, Cengiz Han 2 Nakit Pazarı’nda 3G 750B’a satılan, Kahramanlar Arenası girişinde kullanıldığında zindan etkinliği sırasında ilave tecrübe puanı kazanmanızı sağlayan eşyadır.

Bu eşya ile birlikte Kahramanlar Arenası zindanını bitirdiğinizde açacağınız sandıktan çok daha fazla tecrübe kazanabilirsiniz. Üçgüç naşinı kullanıldığında, haftalık olarak 21 şansınızdan 3 tanesini harcamış olursunuz.

Üçgüç Nişanı kullanabilmeniz için en az 3 kişilik parti olmanız gerekmektedir. Her parti üyesinde bu malzeme bulunmalıdır.

Üçgüç Nişanı’nı Nereden Satın Alabiliriz?

Resim

Oyun içerisinde (J) tuşu ile Nakit Pazara girilir. Günlük bölümü altında, Kullanışlı bölümünden 3 Gümüş 750 Bakır Hanlık Parası karışılığında satın alabilirsiniz.

Hanlık Parası Nasıl Alabilirim? 

Yapmanız gerekenler; 

– Joypara sayfamızdan size uygun ödeme seçeneğini seçin.
– Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki “Cüzdanım” bölümünden almış olduğunuz JP’leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) çevirin.
– 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir.
– Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (J) harfi ile Nakit Pazar bölümünü açmanız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment