Cengiz Han 2 Toros ve Tibet Birleşti!

cengizhan 2 sunucular birleşti

cengizhan 2 sunucular birleşti

Cengiz Han’ın gelişim ve değişim sürecinin ilk adımı olarak nitelendirdiğimiz sunucu birleşimi gerçekleşti. Hazırlıkları 17 Ocak tarihinden itibaren yapılan ve büyük beklentileri de arkasında getiren sunucu birleştirme işlemi 29 Ocak tarihinde tamamlandı.

Sorunsuz ve kayıpsız bir şekilde açılan Cengiz Han 2 sunucularında, artık Tibet ve Toros sunucuları birleşti. Tek bir sunucu içerisinde binlerce oyuncuyu görmek bizleri de ayrı bir heyecanlandırdı.

Sunucu açılışına özel %200 Tecrübe Puanı etkinliğinin gerçekleştirildiği Türkiye’nin en iyi MMORPG oyunu olan Cengiz Han 2’de, Pekin Şehir Merkezi’ni baş düşmanların sarmasıyla da mücadele gücü yüksek bir PvE gerçekleşti.

2 Şubat tarihine kadar da %100 Tecrübe Puanı etkinliğinin devam edeceği, Cengiz Han 2 ekibi tarafından resmi Facebook sayfasından duyuruldu.

Sunucu birleşmesi nedeniyle etkinlik ve kampanya yapamayan ekip, birleşme sonrasına bomba gibi girmeye hazırlanıyor. Duyumlarımıza göre ilk kampanyalar 1 ve 2 Şubat tarihlerinde gerçekleşecek.

Ayrıca, birleşme sonrasında aynı isme sahip oyuncuların isim değişikliği yapmaları gerekiyor. Bu değişiklik için maksimum 7 gün süreleri var. Bu değişim ile ilgili detaylı bilgiyi ise Cengiz Han 2 forumlarında bulabilirsiniz.

Related posts

Leave a Comment