Cengiz Han 2 Toplayıcılık Rehberi

Cengiz Han 2 Toplayıcılık Rehberi

Resim

Tuzak Kurma: Başkentinizde bulunan Tuzak Kurma ustasından mesleği öğrendikten sonra hikaye haritalarına giderek Yaban Arısı, At Sineği, Vampir Yarasa, Yeşil Kanlı Kurbağa gibi üretim de kullanabileceğiniz hayvanları toplayabilirsiniz. Bu mesleğimiz öğrenimi ve toplayıcılığı kolay, elde ettiğimiz malzemeler Cengiz Han 2 topraklarında çok değerlidir.

Resim

Cevher Toplama: Başkentiniz de bulunan Cevher Toplama ustasından mesleğinizi öğrendikten sonra, hikaye haritasına giderek, İşlenmemiş Cevher, Cevher, Süper Cevher, Harika Cevher gibi Cengiz Han 2′deki meslekler için önemli malzemeleri toplayabilirsiniz. Cevherler Türk Demirciliği ve Pers Zanaatkarlığı gibi meslekler için büyük önem taşır.

Resim

Bitki Toplama: Başkentiniz de bulunan Bitki Toplama ustasından mesleğinizi öğrendikten sonra, hikaye haritasına giderek Aspur ve Meyan Kökü, Tuckahoe ve Asma Kökleri, Çin Orkidesi ve Vermilyon, Fenfang Toniği ve Çin Tarçını toplayabilirsiniz. Bu malzemeler meslekerde çok işinize yarayacaktır. Çin simyagerliğinde kullanılır.

Related posts

Leave a Comment