Cengiz Han 2 Tarım Çimi

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/5 (0 votes cast)
Tarım Çimi, Cengiz Han 2’de 1 saat süreliğine çifte tecrübe kazanmanızı sağlayan eşyadır. Aynı zamanda Antik Kalıntılar’da saygınlık ya da hünere iki kat puan kazandırır. Gezgin Ruhlar, Lanetli Beden ve Oyun Parkı’nda da 2 kat ödül kazanırsınız.

1 adet Tarım Çimi kullandığınızda 1 saat boyunca ödül kazanırken arka arkaya kullandığınız sayıya göre bu ödülün süresi katlanarak devam etmektedir. Örneğin 4 tane Tarım Çimi arka arkaya kullanırsanız Tarım Çimi’nin etkisi 4 saat sürer.

Tarım Çimi’ni Nereden Satın Alabiliriz?

f7af3a6cb5ce4df68fe79d1   Cengiz Han 2 Tarım Çimi

Oyun içerisinde (J) tuşu ile Nakit Pazara girilir. Günlük Kullanışlı bölümünden Hanlık Parası karşılığında Tarım Çimi satın alabilirsiniz.

Hanlık Parası Nasıl Alabilirim? 

Yapmanız gerekenler; 

– Joypara sayfamızdan size uygun ödeme seçeneğini seçin.
– Gerekli JP’leri satın almanızın ardından Joypara sayfamızdaki “Cüzdanım” bölümünden almış olduğunuz JP’leri Cengiz Han 2 Para birimi olan Hanlık Parasına (HP) çevirin.
– 10.000 JoyPara ile, 100 Gümüş Hanlık Parası elde edilmektedir.
– Yukarıda belirtilen işlemlerin ardından oyuna girerek (J) harfi ile Nakit Pazar bölümünü açmanız yeterli olacaktır. Sahip olduğunuz HP ile dilediğiniz eşyayı satın alabilir ve bu değerli eşyaların sahibi olabilirsiniz.

Oyladığın için teşekkürler! .
Bu yazı hakkında ne düşünüyorsun ?
  • Büyülendim
  • Eğlendim
  • Sıkıldım
  • Üzüldüm
  • Beğenmedim

Paylaş

Pin It

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>