Cengiz Han 2 Sistemler: Büyüleme Sistemi

Büyüleme Sistemi

Cengiz Han 2’de tüm eşyalarınızı yani üzerinize giyebildiğiniz, takabildiğiniz tüm eşyaları büyüleyebiliyorsunuz. Yanlış duymadınız, bileziklerden, kolyeye, zırhınızdan, 2. silahınıza kadar tüm eşyalarınızı büyüleyebiliyorsunuz.

Büyüleme eşyanıza Yıldız ekleme ile oluyor. Bir eşyanın Yıldız seviyesi ne kadar yüksekse, eşya o kadar iyi demektir. Bir oyun içi Oyuncu Olmayan Karakter vasıtası ile, Moğol Sikkesi, Kristal veya Elmas gerektirir.

Büyüleme OOK’inde 2 tip büyüleme vardır. Tek tek büyüleme ve otomatik büyüleme şeklinde. Yani isterseniz, tek tek büyüleme yapabilir veya istediğiniz yıldız seviyesini seçerek o yıldız seviyesine kadar deneme yapmasını sağlayabilirsiniz.

Resim

Burası önemli! Büyüleme sırasında 3 yıldıza kadar %100 şans ile geçmektedir. 3 yıldızdan sonra denemeleriniz sırasında Kristal kullanırsanız, Büyüleme şansınız oranında başarısız olma şansınız doğacaktır. Başarısız olma durumunda eşya kesinlikle kaybolmaz fakat örneğin eşyayı 7 yıldız yaptınız 8. yıldız için deneme yaparken başarısız olma durumunda 3. seviye yıldıza düşecektir. 3. seviye yıldızda tekrar deneme yapmaya devam edebileceksiniz.

Elmas ile büyüleme ise, yıldız seviyesi kaç olursa olsun %100 şans demektir. Elmas üretmek kolay değildir.

Çok çeşitli Kristal ve Elmas bulunmaktadır. Eşyalarınızın her biri farklı Kristal veya Elmas istemektedir. Örneğin, Silahınız, büyüleme sırasında Okyanus Kristali isterken, Zırhınız Kutsal Kristal istemektedir.

Eşyaya yıldız ekleme seviyesi 10 yıldızdır. Kristal ve Elmaslar ile 9 yıldıza kadar büyüleme yapabilirsiniz. 10 yıldız büyülemesi için ise Demir gerekmektedir.

Büyülemelerinizin başarılı olma durumunda 9 yıldız seviyeli bir eşya ürettiğinizde, tüm sunucunun okuyabileceği bir duyuru geçmektedir.

Related posts

Leave a Comment